PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=415577}

Krwawe wizje

They Wait
5,7 2 493
oceny
5,7 10 1 2493
Krwawe wizje
powrót do forum filmu Krwawe wizje

Nie chcę przesadzać, ale to chyba jeden z lepszych horrorow jakie ostatnio widzialem. Może sam film (biorąc pod uwagę fabułę) jest przeciętny, ale jeżeli chodzi o budowanie napięcia i dozowanie grozy to reżyser spisał się na medal. W jednej scenie (specjalnie nie powiem której, żeby nie psuć zabawy innym) pomimo swojego młodego wieku dostałem prawie zawału, gdybym siedział na krześle na 100% bym z niego spadł - na szczeście uderzyłem tylko głową o oparcie fotela ;) Szczerze mówiąc pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło - byc może za bardzo sie wczułem :D Sam się zdziwiłem bo nawet słynny The Ring czy Klątwa nie zrobiły na mnie większego wrażenia... Film dużo zawdzięcza ścieżce dźwiękowej, która tworzy cały nastrój i w kluczowych momentach powoduje, że ciarki przechodzą po plecach.

Miłośnikom horrorów gorąco polecam. Film ode mnie dostaje 9/10.

ocenił(a) film na 7
remiq_2

SPOILERY

A powiedz jaką scenę miałeś na myśli?
Mnie naprawdę wystraszyła ta gdzie w aptece człowiek zdradzał Sammy'emu sekret i zamienił się w demona.
A reszta ... hmm.... nie przestraszyła mnie jakoś zbytnio.

ocenił(a) film na 7
Sighma

SPOJLER
Tak w aptece jest niezła jazda.
Za te parę momentów, w których potrafili wystraszyć ode mnie 7/10.

Pozdrawiam

remiq_2

9/10...? Chyba naprawdę musisz być bardzo młody ,żeby oceniać ten film tak
wysoko. I miłośnikiem horrorów ,to ty na pewno nie jesteś.

remiq_2

Jak dla mnie ten film nie zasługuje 9/10. Aż tak wybitny nie jest. Horror uważam za mocno przeciętny. Jedynie oglądałem z zaciekawieniem, w żadnym momencie mnie nie przestraszył. Obejrzyj sobie może "nieodebrane połączenie" z 2003r. w wersji Japońskiej i podziel się doznaniami ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones