PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=415577}

Krwawe wizje

They Wait
5,7 2 493
oceny
5,7 10 1 2493
Krwawe wizje
powrót do forum filmu Krwawe wizje

jak mam to ogladac? juz wolę się przespać...
pokazują ciagle jak bachor boi się np. ognia w kominku i ten ogien troszeczkę sie powiekszyl, co to ma kuchwa być?! albo ze dziewczyna weszła w skórę jakiegos zwierzaka i niby podniosła się w tej skórze z podlogi i małego straszy. To nie jest ciekawy film, a na pewno nie dla mnie!!!
nie polecam!!!!!

ocenił(a) film na 7
astok0

Zobacz film do końca, a potem się wypowiadaj!

ocenił(a) film na 1
Pyska666

zobaczyłem, caly ten film to jakaś kicha, dla dzieci, co mam tam oglądać jak dywan z jakiegos zwierza się unosi i upada i dziecko sie tego boi?

astok0

astok0 widzac Twoje najwyzej oceniane Horrory typu "Ostatni dom po lewej" albo "Dom woskowych ciał" smiem twierdziec ze nie masz pojecia co to jest Horror i jestes bachorem ktory uwaza za Horror film gdzie leje sie krew i lataja flaki na lewo i prawo, mylisz sie, takiego typu filmy to tzw. Thrillery! Wiec nie wypowiadaj sie na temat typowych horrorów. Film świetny polecam fanom HORRORÓW!!!

Pozdrawiam:

ocenił(a) film na 1
bemolski

wypraszam sobie taką opinie od jakiegoś smarkacza!!!! Znalazł się znawca za dychę. Rozmawiasz wlasnie ze studentem AM więc dyskusja ze mną nie powinna być za darmo, bo przy okazji się uczysz na błędach. Zdążyłeś mnie sprawdzic ktore filmy oceniam wysoko? niepotrzebnie! Widzę bardzo dobrze, że sam nie masz pojęcia o wyżej wymienionych filmach:). Właśnie nie sa to filmy, w ktorych leje się krew i latają flaki.
Jeśli tak bardzo masz "niewyparzoną" buźkę to może podasz pozytywne cechy tego filmu.
Miło posłucham, co takiego ci sie spodobało.

ocenił(a) film na 5
astok0

Znalazł się znawca kina, co daje 10/10 filmowi "World Trade Center" , gdzie przez cały film bohaterzy leżą w gruzach lol. Rzeczywiście film zasługuje na 10/10, takie to arcydzieło.

ocenił(a) film na 1
xMAIVOx

przepraszam, co z tego ze w filmie występuja sceny z gruzach? a co bys chcial moze ciągłe ataki? ciekawe jakie. Zapamietaj to ze film ma więcej efektow specjalnych od drugiego, n ie oznacza ze jest lepszy!!!
smarkacz

ocenił(a) film na 5
astok0

Co do efektów całkowicie się z tobą zgadzam, ale niestety nie masz pojęcia o filmach więc nie rób z siebie takiego znawcy, popatrz na oceny jakie wystawiasz, American Pie (10/10), to nie wymaga komentarza :)

ocenił(a) film na 1
xMAIVOx

no bo nie jestem znawcą ale duzo filmów w swoim zyciu juz obejrzałem i oceniam film na tyle jak mi się podobał. American Pie jest jednym z moich ulubionych filmow- proste? nie potrzeba tutaj się bawić w zadnych krytyków. Oceniam wg swojej opinii, a nie zmyślam więc nie widzę żadnych problemów.
pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
astok0

ja nawet nie bede dyskutowal bo student AM na pewno wie lepiej.. filmik ogladnalem dla biehna ale okazal sie standardowym horrorem.. ani zly ani wybitny.. ujdzie.. a tak z innej beczki: w chmurach 3/10.. efekt motyla 10/10.. spoko.. studiujesz zaocznie prawda ? :D

michostr86

zastanawialam sie nad tym filmem,ale po przeczytaniu waszej dyskusji skusze sie na ogladniecie,kiedys lubialam horrory,chociaz nie jest to zbyt ambitne kino,potrafie docenic dobry horror ,przynajmniej tak mi sie wydaje,po seansie napisze ,pozdrawiam.

astok0

<ziewa>

ocenił(a) film na 5
astok0

"(...) Rozmawiasz wlasnie ze studentem AM (...)"

OMG...

Co tu się u licha dzieje...

Idę się upić...

Rob_Rock

Właśnie to samo mi na myśl przyszło jak zacząłem czytać jego wypowiedzi... :)

ocenił(a) film na 6
astok0

.......Rozmawiasz wlasnie ze studentem AM....,omg....rozwaliłeś mnie tym,nie mam pojęcia czym się chwalisz,nie podoba ci sie film masz prawo do swojego zdania,ale też ktoś może się z tobą niezgadzać,więc po jakie licho na tym forum wspominasz o swoim wykształceniu,naprawde myślisz że zrobisz na kimś wrażenie

astok0

rozmawiasz z studentem AM - hahah leze i kwicze bije ci poklony krolu zloty lol :D

ocenił(a) film na 4
astok0

a nie rozumiem tej nagonki na kolegę. Jeżeli komuś film się nie podoba to dlatego, że ma odmienny gust i tyle. Dla mnie ten film to tez kicha, a scena gdzie babcia wymiotuje kośćmi - przemilczę ;) nawet nie wiem co ten film może ze sobą nieść oprócz przesłania - szanuj zmarłych. Dobry horror na niedzielne popołudnie z kawą i sernikiem.

Albo może już się tyle naoglądałam horrorów, że mało co może mnie przestraszyć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones