PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657212}

Kryształowa wróżka

Crystal Fairy y el cactus mágico
6,4 854
oceny
6,4 10 1 854
7,3 3
oceny krytyków
Kryształowa wróżka
powrót do forum filmu Kryształowa wróżka

Piękny i wyjątkowy

ocenił(a) film na 10

Przyjemna historia, przygody młodych przyjaciół na łonie natury. Zabawne momenty i
nieprzewidywalna historia. Aż by się chciało wypić cudowny Peyotle drink ;-)

ocenił(a) film na 8
OlaQlas

wyjątkowość tego filmu chyba polega na tym że historia wcale nie jest taka przyjemna (nie ma tu nic z filmów typu Projekt X). oczywiście jest dużo humoru ale jednocześnie sporo bolesnych albo niepokojących kwestii. jest zbyt dużo prawdy w tym filmie żeby było po prostu przyjemnie. kapitalne jest tutaj zestawienie dwóch kompletnie różnych osobowości Cery i Isabelle, które mimo wszystko odnajdują porozumienie i to jest przyjemne:)

ocenił(a) film na 10
francislionel

dobrze ujęte chociaż dla mnie było tak przyjemnie bo się wczułam i poczułam klimat tej "wycieczki", widoki, ocean, gorąco, przygoda itd... :) jest w tym filmie coś co lubię, chyba po prostu chciałabym też to przeżyć chociaż nie jako crystal fairy ale któryś z chłopaków jak już :)

OlaQlas

...ale chyba nie jak ten chłopak co nie pił? ;-) Też się wczułem i miałem podobne odczucia po tym filmie: piękne widoki, bezludzie, słońce, woda, piasek, ogień, piękni ludzie, przygoda i sytuacja, w której chciałbym się znaleźć :)

ocenił(a) film na 7
francislionel

powiedziałabym nawet, że momentami thriller.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones