PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541346}

Krzyżowy ogień

Assassination Games
6,6 10 138
ocen
6,6 10 1 10138
4,7 3
oceny krytyków
Krzyżowy ogień
powrót do forum filmu Krzyżowy ogień

1.Temat Filmu - Dosyć interesujący, w moim guście, ponieważ ostatnio chętnie oglądam filmy akcji. (8)
2.Aktorzy - Dobrze dobrani, szczególnie Jean Claude Van Damme (w niektórych momentach przypominał mi Leona Zawodowca ;D ) Ale jako współpracownika JCVD dałbym kogoś trochę starszego (7)
3.Udźwiękowienie - Moim Zdaniem było słabe. Za mało dodawało adrenaliny i prawie wcale nie pasowało do danej sytuacji (3)
4.Efekty Specjalne - Tutaj nie mam nic do powiedzenia ( _ )
5.Ogólnie - Moim zdaniem ten film zasłużył na 7/10

To moja wypowiedź, każdy ma inne zdanie (Proszę nie pisać że to głupia wypowiedź i że nie znam się na filmach) DZIĘKUJE !!!

ocenił(a) film na 6
sebawwe

Poprawka :

1.Temat Filmu - Dosyć interesujący, w moim guście, ponieważ ostatnio chętnie oglądam filmy akcji. (8)
2.Aktorzy - Dobrze dobrani, szczególnie Jean Claude Van Damme (w niektórych momentach przypominał mi Leona Zawodowca ;D ) Ale jako współpracownika JCVD dałbym kogoś trochę starszego (7)
3.Udźwiękowienie - Moim Zdaniem było słabe. Za mało dodawało adrenaliny i prawie wcale nie pasowało do danej sytuacji (3)
4.Efekty Specjalne - Jak na ten rok produkcji to mogli się bardziej postarać (5)
5.Ogólnie - Moim zdaniem ten film zasłużył na 6/10

To moja wypowiedź, każdy ma inne zdanie (Proszę nie pisać że to głupia wypowiedź i że nie znam się na filmach) DZIĘKUJE !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones