PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91}

Krzyk

Scream
6,8 77 051
ocen
6,8 10 1 77051
7,6 21
ocen krytyków
Krzyk
powrót do forum filmu Krzyk

Dlaczego Taka Ocena toc to wielkie gów.o dawno nic najgoszy film jaki oglądałem

ocenił(a) film na 9
tenchu_1

chyba Cię poniosło. Albo przez przypadek wszedłeś na złą stronę.

jasiu15

mi strasznie się nie spodobał choć lubie horrory .zero strachu zero jakiegoś zaskoczenia po prostu masakryczny jest ten film

ocenił(a) film na 9
tenchu_1

to nie był horror, raczej thriller. Ja lubię takie filmy, ale raczej nigdy się nie boję. Ten miał fajny klimacik tego typu filmów z lat 80, potem już się to skończyło.

jasiu15

Raczej pastisz Slashera, a nie horror, ale klimat ma jak horrory z lat 80-tych.

ocenił(a) film na 7
tenchu_1

Taak, to wielka zagadka jest, czemu wszyscy nie mysla jak Ty i maja inny gust. No i przede wszystkim czemu Twoje zdanie nie liczy sie najbardziej, toz Ty krol swiata i mistrz wszystkiego.

ocenił(a) film na 7
tenchu_1

Nie ma to jak wyrażać swoją opinie prawie beż żadnego argumentu. Jedynie ze słowami, że w filmie było "zero strachu zero jakiegoś zaskoczenia". Tak się składa, że horrory za swoje główne zadanie nie mają przestraszyć widza, ale wprowadzić go w mroczny klimat, trzymać w napięciu i niepewności.

ocenił(a) film na 7
Simon0725

moim zdaniem film ratuje końcówka a w reszcie film jest średni.

ocenił(a) film na 7
lisek696

Ja mam właśnie całkowicie inne zdanie. Według mnie końcówka filmu była średnia, a reszta filmu dobra. (Spoiler) Przez cały film roztacza się tajemniczość wokół mordercy tylko po to żeby na koniec okazało się, że mordercami była para psychicznie chorych nastolatków...

tenchu_1

mi również się nie podobało zbytnio choc najgorzej nie bylo
gusta są inne, ale widzę, że jak ktos ma inne zdanie, trzeba wszczynac awantury ech zlitujcie się to tylko film i kazdy moze miec inne zdanie.

beciami

mialam napisac: gusta sa rozne.

ocenił(a) film na 8
tenchu_1

jebni* się w dekiel!!! film klasyka :) Dziękuje, dobranoc ;)

tenchu_1

poyakemuto?

ocenił(a) film na 8
tenchu_1

Tak, prawdziwa maskara. Prawie cień do powiek.

ocenił(a) film na 10
tenchu_1

Tylko pokazać tą stronę Amerykanom, dopiero by się uśmiali. Krzyk to jedyny horror w swoim rodzaju, idealnie połączony z elementami komedii (choć nie jest to horror komediowy). Wstyd mi czasem za Polaków, gust niektórych mnie powala ! I tu już nie chodzi o gusta. My - Polacy nie jesteśmy przyzwyczajeni do takich "innych horrorów". Bo popatrzcie - "Dom w głębi lasu" odniósł w Stanach ogromny sukces, na Imdb film ma średnią ok. 8. A tutaj - 5,9 ??????? Co to ma być ? Polska jest sto lat za murzynami - taka prawda.

ocenił(a) film na 9
tenchu_1

TROLL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones