PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594845}
6,8 5 358
ocen
6,8 10 1 5358
Krzysztof
powrót do forum filmu Krzysztof

Profesjonalnie zrobiony, świetna obsada aktorska (zwłaszcza kobieta grająca siostrę
Krzysztofa). JEDEN Z NAJLEPSZYCH POLSKICH FILMÓW, KTÓRE OGLĄDAŁEM!!!

ocenił(a) film na 1
nietakaznowuz

Czego się nawdychałeś/napaliłeś? Ten film to szmira jakich mało! Samego Krzysztofa jest jak na lekarstwo, wszystko sztuczne do granic możliwości (W takiej chwili potrafią jeść jak by byli w restauracji- bez pośpiechu i stresu) Oglądać tego się nie da. 2/10

ocenił(a) film na 9
nietakaznowuz

jak szmira? bardzo dobry film a nie jakaś szmira! ciekawe po co mieli pokazywać więcej Krzysztofa skoro to było pokazane od strony gdzie rodzina nie wiedziała tak naprawdę co się z nim działo, więc pokazywali tylko, że był zamknięty. Osobiście zgadzam się z nietakaznowuz, mi się podobało, łapało za gardło momentami, nie znałam tej historii, jak to się działo to miałam jakieś 10 lat, a film w ciekawy i prawdziwy sposób pokazał co się dzieje w naszym kraju, jak wygląda działanie policji, jak traktuje się obywateli, poszkodowanych i ile wolności, swobody mają zbrodniarze. Nie ma co liczyć na pomoc, potrafią tylko stać za krzakami i mandaty wręczać, a jak przychodzi co do czego to nie ma winnego temu wszystkiemu. ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones