PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875533}

Krzywe linie Boga

Los renglones torcidos de Dios
6,9 17 224
oceny
6,9 10 1 17224
6,0 6
ocen krytyków
Krzywe linie Boga
powrót do forum filmu Krzywe linie Boga

Dlaczego na tej pierwszej śmiesznej radzie "dokturków), kiedy nasz bohaterka była przesłuchiwana, nikt z nich nie zadał pytanie ....dlaczego? Dlaczego kobieto sama rzekomo napisałaś w papierach, że jesteś manipulantką i wierutną klamczynią? O czy sam ich tam poinformowała. W końcu jeżeli była by zdrowa i sama się do tego szpitala wpakowała, żeby przeprowadzić śledztwo, to znaczyłoby, że jest totalna idiotką, bo właśnie ten papier sprawiał, że w nic jej nie wierzono i przez to mógłby sama się udupić. Jednak gdyby się okazało, że rzeczywiście jest chora i manipuluje (co zresztą się okazało), to nie potrafiłaby tego logicznie uzasadnić, bo jest to bez sensu, takie samoobciażanie się. Dla mnie ten jeden motyw sprawia, że film dużo traci, a lekarze tam to idioci. Jedynym kompetentnym okazał się ten "zły" doktorek. Choć on też za sznurek nie pociągnął wtedy.
Ps
Dla tych co dają 8,a nie kumają prostego filmu i zakończenia. Tak, ona jest chora, ostania scena to mówi. Dosłownie ostatnia. Proszę

ocenił(a) film na 7
awarmplace

Wlasnie ta deklaracja miala uwiarygodnic jej paranoje, sprawic by widzieli w niej wariatke i niczego nie podejrzewali... A wyjsc miala dzieki wlasnie wyjasnieniu faktow ktore pozniej zaczeli sprawdzać... Ja widze bardziej druzgocący irracjonalny motyw... Niby jakim cudem poszla tam jako detektyw w sprawie zbrodni mlodego Olmo, zbrodni ktora sie wydarzyla, by na koniec filmu okazalo sie ze ta zbrodnia dopiero sie wydarzyla przy jej ucieczce i noe byl to Olmo... Przecie, to totalne poplątanie z pomyleniem... Otoz to samo wydarzenie jest zawarte w dwoch roznych czasoprzestrzeniach... No albo ja cos zle zeozumialem ale nie wydaje mi sie...

ocenił(a) film na 8
maras8piec

@maras8piec Dokładnie te kwestie mi też nie pasują. Poza tym policja zaczęła wierzyć Alicii w momencie przedstawienia jej wersji wydarzeń w sprawie zabójstwa chlopaka. I wskutek tego zwołano komisję lekarską. Irracjonalne? Oczywiście. A może tak działa umysł paranoika? Tworzy alternatywną wersję rzeczywistości, którą można obalić analizując treści krok po kroku. Nie-paranoicy chcą mieć wszystko logicznie od A do Z, paranoik daje im gotowy produkt. Kwestia czy się zorientujemy, że ten produkt to falsyfikat a nie oryginał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones