PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 676
ocen
6,9 10 1 159676
5,2 15
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

Słabią mnie ludzie, którzy zamiast dobrze się bawić doszukują się błędów, rozbierają na czynniki pierwsze i odbierają samym sobie radość oglądania. To nie jest film, na który się idzie żeby złapać "doła" albo kontemplować zaułki ukrytej głębi. To film przygodowy, lekki acz uroczy, sprawia radość i nie dopuszcza ani na moment nudy do głosu. W swoim gatunku sprawdza się w 100%. Daję mu 10/10

ocenił(a) film na 8
filmowa_tasma

mi się bardzo podobał - na początku jak zdobywali bramę myślałem że to będzie coś na wzór gier: pokazuje sie quest do wykonania, i glowny bohater go wykonuje. Miły dla oka, w szybkim tempie, humorystyczny momentami (ten facet i jego banda z doliny umarłych). Dałem 8/10. Poleeecam :)

ocenił(a) film na 5
filmowa_tasma

"To film przygodowy, lekki acz uroczy, sprawia radość i nie dopuszcza ani na moment nudy do głosu."

Problem w tym, że jest cała masa zdecydowanie lepszych filmów przygodowych moim zdaniem a ten co tu dużo mówić, lekko mnie znudził. Tragedii niema lecz mimo to film jest bardzo przeciętny. Produkcja wpisuje się w tendencję kina rozrywkowego ostatnich lat, które jest bez polotu i na jedno kopyto. Czasem zdarzają wyjątki, lecz coraz rzadziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones