film

Księżna Diana. Własnymi słowami

Diana: In Her Own Words
2017
1h 52m
7,4 3 218
ocen
7,4 10 1 3218
Ten dokument wykorzystujący archiwalne zdjęcia i prywatne nagrania to bardzo szczera opowieść o życiu uwielbianej przez miliony księżnej.  Zobacz pełny opis
Księżna Diana. Własnymi słowami zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

W 1992 r. księżna Diana zaczęła nagrywać swoje wspomnienia na taśmy wideo. Dokument przytacza fragmenty tych nagrań. Poznajemy prywatne życie królowej ludzkich serc, jej troski, emocje, reminiscencje jej młodych lat. Jednocześnie twórcy filmu przybliżają historię Wielkiej Brytanii i rodziny królewskiej, szczególnie za kadencji Margaret Thatcher.

studio
1895 Films
tytuł oryg.
Diana: In Her Own Words
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dużo rozjaśnił, wcześniej można było się domyślać kim była Diana dla rodziny królewskiej, ale po tym filmie już nie ma wątpliwości. Zapałałem współczuciem do niej a zarazem niechęcią do 'creme de la creme arystokracji brytyjskiej'. Wybrana, wykorzystana i porzucona na pastwę. Metody nie zmieniają się od wieków.

Końcówka dokumentu wywołała u mnie napad płaczu. Wzruszający dokument opowiadający o tym co tak na prawdę przeżyła księżna Diana będąc u boku Karola.Od początku jego osoba nie robi dobrego wrażenia- Sztywny oschly bez jakichkolwiek uczuć. Widać po nim, że nie czuł zupełnie nic do księżnej Diany. To była tylko jedna...

Wzruszająca opowiesc

ocenił(a) film na 8

Ze względu na to, ze w filmie użyto autentycznych dokumentów,zapisków, wywiadów film bardzo przybliża tragiczna historie Księżnej. Łzawy dokument ale warto zobaczyć.

Gdzie można jeszcze zobaczyć ten film po polsku lub z napisami? z netflixa usunięto

taki trochę appendicks do pamiętnej rozmowy z bashirem, krótkiej historii publicznej spowiedzi demaskującej paskudnych ludzi, trzech kwadransów wyziewów, które sprawiły, iż cała brytania stanęła, ruch women's liberation ruszył, a królowa przez tydzień nie dopijała herbaty..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones