PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=287544}

Księga objawienia

The Book of Revelation
4,8 677
ocen
4,8 10 1 677
Księga objawienia
powrót do forum filmu Księga objawienia

Kurcze spodziewałem się czegoś lepszego :(. Nie będę tutaj opowiadał filmu, dając jako pierwszy komentarz. W każdym razie
żadna rewelacja , chociaż nie beznadzieja, beznadziejna jest końcówka!

Adash_2

Z jedną kwestią się tylko nie zgadzam "chociaż nie beznadzieja":) Ciągnący się jak flaki z olejem gniot! Może niesie ze sobą jakieś ukryte przesłanie? Nie wiem. Jeżeli jest ktoś kto wie to proszę o tłumaczenie, ponieważ od wczoraj próbuje sobie odpowiedzieć na pytanie czemu ktoś zadawał sobie trud by stworzyć takie "nieokreślone coś"

ocenił(a) film na 10
Adash_2

a ja spodziewalem sie czegos dobrego a dostalem cos rewelacyjnego. jestem zachwycony tym filmem. naprawde mnie poruszyl.

ocenił(a) film na 5
Adash_2

Film przez pierwsze 30-40 minut był nawet ciekawy , można się było dużo domyślać . Jednak z czasem , gdy reżyser widocznie próbowal uklecić jakiś dramat psychologiczny , otrzymaliśmy porcje dość nudnego aczkolwiek miejscami nienajgorszego filmiku , który dostał ode mnie 5/10 . Nie wiem czym ten film mógł aż tak zachwycić kolege wyżej ..

ocenił(a) film na 5
Adash_2

Film przez pierwsze 30-40 minut był nawet ciekawy , można się było dużo domyślać . Jednak z czasem , gdy reżyser widocznie próbowal uklecić jakiś dramat psychologiczny , otrzymaliśmy porcje dość nudnego aczkolwiek miejscami nienajgorszego filmiku , który dostał ode mnie 5/10 . Nie wiem czym ten film mógł aż tak zachwycić kolege wyżej ..

ocenił(a) film na 8
Adash_2

świetny.
chociaż większości w kinie chyba się nie podobał. cudne były zwłaszcza śmiechy i śmieszki, gdy pojawiał się kawałek nagiego ciała. trochę dojrzałości..

Adash_2

Film bardzo słaby.
1. Niczym nie uzasadniony tytuł.
2. Tragiczna fabuła - można ją sklecić w kilku zdaniach, a film trwa ok. dwóch godzin.
3. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda - naprawdę trudno dotrwać do końca.
4. Jaki to gatunek filmu ?
Pisze: Dramat, Thriller, Romans, Muzyczny, Dreszczowiec
I chyba najbliższy prawdy jest Dramat.
Bo jak na dreszczowiec kompeltnie brakuje w nim napęcia.
Jak na thriller jest za mało ciekawy, albo wogóle nieciekawy.
Muzyczny to chyba kpina, choć muzyka to jeden z nielicznych dobrych elementów w tym filmie.
No i romans to też raczej ciekawostka.
Przed kompletnym dnem, oprócz muzyki, film ratuje klimat w który w sumie można się wczuć. Nic więcej.

Polecam, ale omijać szerokim łukiem. Jak ktoś będzie miał 2 godziny wolne to niech lepiej idzie na spacer.

ocenił(a) film na 8
Rastan

"Tragiczna fabuła - można ją sklecić w kilku zdaniach, a film trwa ok. dwóch godzin"
o większości filmów można tak powiedzieć..

a przynależność gatunkowa to umowna sprawa, ja szczerze mówiąc lekceważę te etykietki nadawane przez filmweb. co za różnica, czy nazwą film dramatem czy romansem - ważne, czy jest dobry i tyle..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones