PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=287544}

Księga objawienia

The Book of Revelation
4,8 677
ocen
4,8 10 1 677
Księga objawienia
powrót do forum filmu Księga objawienia

pretensjonalne, banalne, przedramatyzowane, przegadane... długo mógłbym jeszcze wymieniać, ale ze względu na format utworu, szkoda czasu. filmidło udające tzw "Wielkie Dzieło" :) Końcówka zaskakująco głupia. Oddając sprawiedliwość całkiem niezła choreografia tańca w połączeniu z muzyką, lecz to tylko marne kilka scen. smacznego wytrwałym którzy sie zdecydują bo trwa około 2ch godzin hehehe

użytkownik usunięty
Plexus

Gdzie ten film jest pompatyczny?Wlasnie ze jest dosc kameralny o_O.Nie nachalna,stonowana warstwa operatorska,montaż ok... niezbyt dynamiczny -co jak dla mnie na plus.Sposób opowiedzenia właśnie jest największą zaletą tego filmu.Rodzaj zagubienia emocjonalnego bohatera przypomina mi trochę 'nocny portier'.

Arcydzieło to to nie jest ale rzadko ostatnio coś ktoś mówi w temacie ''thriller erotyczny''(bo tym to jest na poły thriller erotyczny na poły thriler psychologiczny)....Minus to drewniane aktorstwo(główny bohater szczególnie).I ta scena walenia gruchy nie pasowała do,bądź co bądź reszty,dośc sugestywnych scen ''erotycznych''.

Końcówka wcale nie głupia.Jak bys taki film skończył? Powinien je znalesc i rozpierdolic serią z uzi?

Btw.Polański by się w tym niezle odnalazł... z tym że scenariusz jest dośc wtórny bo masa takich rzeczy była ,chodz od ostatnich 20 lat mało popularny temat,oprócz azji ofkors-nasz krąg kulturowy(audiowizualny krąg kulturowy masię rozumiec czyli kino anglojęzyczne) strasznie się ugrzecznił od lat 90tych w sprawach perwery i skrajnych emocji związanych z seksualnością.

pozdrawiam

hee, pewnie masz rację. Problem w tym, że już ledwo pamiętam ten film. Jednak kilka innych pamiętam mimo upływu czasu :)) Faktycznie pewnie byłem subiektywny i na świeżo walnąłem kilka zdań. Pozdrawiam serią z Uzi :)))))

użytkownik usunięty
Plexus

Ogulnie to sie dziwie ze tak strasznie ludzie jada po tym filmie ;| na filmwebie...przypadkowo go sciagnolem szukajac zegos innego i niema takiej tragedi .Bo jak poczytalem komenty to pomyslalem - no to kurwa masz swoje sciaganie w ciemno.Ale nie bylo zle.

Mnie wkurzył tytuł :)) Objawienia nie było :) Jednak coś magicznego w nim jest. Film faktycznie niebanalny. Znam wiele znacznie gorszych i nie wartych uwagi. Po prostu spodziewałem się znacznie więcej po kilku usłyszanych westchnięciach zachwytu tych co oglądali przede mną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones