PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601503}
6,4 2 149
ocen
6,4 10 1 2149
5,2 6
ocen krytyków
Księstwo
powrót do forum filmu Księstwo
sador1991

a mógłbyś podzielić się informacjami co to ma być??
nie kojarzę reżysera

presence

Kiedys czytałem na Polski film pl ze to jest jakis dramat

sador1991

hmm. . . . dzięki,jeszcze poszukam sam:)

Cze

ocenił(a) film na 5
presence

http://skorpionarte.pl/film/ksiestwo/ - tu trochę piszą... A tak poza tym przyłączam się do grona oczekujących ;)

Daguchna

To czekamy

ocenił(a) film na 10
sador1991

No ja też czekam.

presence

Nie kojarzysz reżysera? Dramat!

sador1991

Ja też muszę zobaczyć, kręcili go blisko mojej miejscowości i 2 razy załapałam się jako statysta, w dodatku książki Masternaka są mi nieobce, więc chęć zobaczenia filmu rośnie wraz z ciekawością.

melit

Statysta mowisz a w jakich scenach?

zegan333

Byłam, widziałam, oceniam:) (Nowe Horyzontach we Wrocku) Podobało mi się... podobało mi się, że jest w konwencji czarno-białej, że nikt nie ocenia głównego bohatera za jego zagubienie w wyborze: czy jestem wioskowy, czy miastowy, dobry i uczciwy, czy zły. Może niektórzy mieszkańcy wsi moga się obruszyć za to jak zostali pokazani, ale ja tez mam rodzinę na wsi;) I ta poetyckość Barańskiego.
Brawa dla Rafała za główną rolę:) Mam nadzieję, że się nie obraził, kiedy powiedziałam o jego, chwilami, teatralnym sposobie gry, ale własnie w tym filmie było mi to potrzebne. Miałam wrażenie, że oglądam film z lat 60-tych na podst. Hłaski...

ocenił(a) film na 2
zielonamila

Byłam, widziałam, oceniam :)(NOwe Horyzonty we Wrocławiu)
Nie podobało mi się...fakt, plus za czarno-biały obraz i na tym skończę rozdawanie plusów.
Film strasznie się dłuży, główny aktor (czyt.drewno)- zły wybór ze strony reżysera...
ogólnie nie polecam

paulaDe

paula, jasne, że nie będe Cię przekonywała do swojego zdania, ale mi właśnie te dłużyzny odpowiadały, te chwile samego obrazu, ciszy... żal mi było chłopaka, tego bycia pomiędzy miastem a wsią...

melit

Ja też chciałem iść na statystę do tej produkcji ale się nie udało.Statystą byłem w filmie Legiony gdzie sceny kręcili w Tokarni i Wołyniu w tym samym miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones