PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228503}
6,9 26 356
ocen
6,9 10 1 26356
4,0 3
oceny krytyków
Kto nigdy nie żył...
powrót do forum filmu Kto nigdy nie żył...

Niesamowity film, zdecydowanie wart zobaczenia i zapamiętania. Na pewno jego krytycy mają wiele racji; początkującemu reżyserowi trudno ustrzec się pomyłek, jednak w tym filmie to kompletnie nie ma znaczenia. Wiele filmów podejmuje podobną tematykę, jednak niewiele w tak doskonały i przejmujący sposób łączy ból i piękno życia. Świetne kreacje aktorskie, zwłaszcza Żebrowskiego i Mecwaldowskiego, choć Janowski też mnie do siebie przekonał. Do tego niesamowite zdjęcia, które jeszcze długo nie zblakną w pamięci. No i muzyka... Cudowana.
Ten film zasłużył na szczególne miejsce w mojej pamięci i moim sercu. Gorąco polecam.

e_jastrzab

Zgadzam się z przedmówcą w 100%! Film rewelacyjny, trzeba go zobaczyć, wszystkim polecam :)

e_jastrzab

Film świetny, ale musiałam odjąć sporo gwiazdek z jednego powodu: zakończenie. NIc nie wnoszące, pozbawione treści, sprawiające wrazenia, ze scenarzysta nie mógł nic wymyślić, więc po prostu zrobił coś, co pasowałoby moze do Bollywood, ale nie do poważnego dzieła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones