PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713093}

Kto tam?

Knock, Knock
4,6 28 304
oceny
4,6 10 1 28304
5,1 10
ocen krytyków
Kto tam
powrót do forum filmu Kto tam?

...wyprodukować takiego gniota. Każda minuta tego filmu to jakieś nieporozumienie. Ani to straszne, ani śmieszne, ani z jakimkolwiek sensem. "Trudne sprawy" to przy tym arcydzieło.

closed

Trudne sprawy to przy tym arcydzieło?! Szkoda że napisałeś te bzdury na końcu nie na poczatku to bym nie czytał tych wypocin, nic nie jest gorsze niż trudne sprawy.

Zajcevv

Ten film osiągnął dno doskonałe.
No ale "trudne sprawy" też, więc to ten sam poziom.

ocenił(a) film na 1
Zajcevv

Tylko, że Trudne Sprawy, z założenia mają być poważne, ale są tak beznadziejnie zrobione, że czasami aż śmieszą (zgodnie z zasadą "tak złe, że aż dobre"). Ten film, z kolei; patrząc na nazwisko twórcy; ma być śmieszny...

ocenił(a) film na 7
closed

ludzie nie znaja sie na zartach.

closed

Film kategorii "C" chyba aktorowi zabrakło kasy, że zagrał w czymś takim i był współproducentem...

ocenił(a) film na 2
F_A_N_T_A_Z_J_A

Chyba nie znasz historii tego aktora...

oczywazki

Nie wiem co masz konkretnie na myśli ?

ocenił(a) film na 2
F_A_N_T_A_Z_J_A

Mi się wydaje, że nawet nie będąc fanem, ani nie interesując się specjalnie filmem ciężko było ominąć o nim potwierdzające to informacje. Znalazłem w wersji dla prostaków krótką kompilację, więc będzie chyba jasne dla każdego i nie trzeba będzie nic tłumaczyć... http://joemonster.org/art/23147

oczywazki

Bardzo ciekawe informacje o tym aktorze. Pewne fakty są dla mnie nowością. Dzięki za tą wiadomość.

ocenił(a) film na 2
F_A_N_T_A_Z_J_A

Do usług!

F_A_N_T_A_Z_J_A

Wątpliwe, Keanu jest wart 100 mln $

closed

Słaby film i jak Keanu mógł tam zagrać :( smutne. 3 naciągana plus 1 za ostatnią scene. Szkoda szkoda

grazig

Keanu to drewno i wcale sie nie dziwie

jasiu15

to chyba jego najgorsza rola.... aż nie wierzyłam, że to oglądam.... to było straszne

ocenił(a) film na 8
stopciara_filmweb

Nie wiem czy wy ludzie nie rozumiecie, że w tym filmie chodziło właśnie o hard core? Miało być ostro i było ostro, a zakończenie wprost fenomenalne.
Jak dla mnie świetny seans i na przyszłość zapamiętam, aby nie ulegać urokowi rozpustnych panienek, bo choć z początku fajnie, to skończyć może się fatalnie ;)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Skillet

Nie tłumacz. I tak nie zrozumieją. A Keanu jest tu świetny. Surrealizm w czystej postaci. O to przecież chodziło. :-)

ocenił(a) film na 7
lothian_3

O to własnie chodzi.. o pokazanie groteski..ona sie bawiły, on na początku też. . potem zabawa juz nie jest taka oczywista.. Moi zdaniem kino ambitne.. i mądre, pokazuje granice człowieczeństwa i czlowieka..
Morał dla niektórych: Kiedy jest fajnie, to jest fajnie, a jak sie robi poważnie to już jest problem.. Trzeba wypić piwko, które się naważyło.. :D

ocenił(a) film na 6
Skillet

Zgadzam się :-) i w koňcu obrywa się jakiemuś kolesiowi, a nie biednej dziewczynie

ocenił(a) film na 8
jasiu15

Mi się własnie film podobał,ale Keanu drewno to mógł pozostać w Matixie,a nie pchać się do tego filmu.Poleciał chyba tylko na młode,sexy ciałka :D.

ocenił(a) film na 1
jazdowicz2666

Gówno nie film :(

ocenił(a) film na 3
grazig

spoiler : .........tylko tekst ,,polubiłeś swój post" jest fajny reszta do bani:)

conneryfan

co racja to racja

closed

Jest już kilku aktorów z gniotami - choćby Nicolas Cage. Po prostu nie poradzili sobie ze starzeniem. A nawiasem film tak beznadziejny i słabo zagrany że ode mnie max 2!

closed

Powiem tak...Dla kogoś kto nie jest ojcem ani mężem to rzeczywiście nie jest straszne, a i jeszcze ten trójkącik to genialna sprawa. Ale dla kogoś, kto ma rodzinę to kur...sko przerażająca sytuacja, Freddy Kruger to przy tym syfie teletubiś :)
A jeśli już oceniając film: Keanu ma super aparycję ale jego talent aktorski to rzeczywiście poziom "Trudnych spraw". Wyłem ze śmiechu jak próbował grać przerażenie albo wściekłość, on chyba sam nie wierzył w tą rolę i puszczał oko do widza.

ocenił(a) film na 5
killer83_2

życiówka ...

ocenił(a) film na 7
killer83_2

killer83_2 - Amen, człowieku. Lepiej bym tego nie ujął. :-D

ocenił(a) film na 5
killer83_2

killer83_2 - dokładnie, gdy już był "zakopanyl" i zamiast usunąć to polubił swój post... płakałem ale ze śmiechu.

ocenił(a) film na 3
closed

Oglądając zastanawiałem się czy sławny aktor powinien grać w byle czym czy w ogóle. Oto jest pytanie (np. Nicolas Cage, Robert De Niro )

ocenił(a) film na 7
closed

Srak/

ocenił(a) film na 1
closed

Można, ale trzeba się nazywać Eli Roth...

ocenił(a) film na 2
closed

Nie wiem, ale każdy kto przy tym czymś pracował powinien dostać minimum 5 lat bez rozprawy :-) To jeden z najgorszych filmów, jakie w życiu widziałam.

ocenił(a) film na 1
closed

Jestem tego samego zdania. Ten film to jakaś pomyłka. Każda minuta to tylko stracony czas... 1/10

ocenił(a) film na 1
closed

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones