PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6923}

Kucharz, złodziej, jego żona i jej kochanek

The Cook the Thief His Wife & Her Lover
7,6 8 302
oceny
7,6 10 1 8302
7,6 15
ocen krytyków
Kucharz, złodziej, jego żona i jej kochanek
powrót do forum filmu Kucharz, złodziej, jego żona i jej kochanek

Trudno oprzeć się skojarzeniu, że James Gandolfini w swej roli przypomina Michaela Gambona z "Kucharza..".

ocenił(a) film na 10
bazant57

Oj nie nie nie... Albert to przecież okropny cham i prostak... Tony miał jednak dobre serce i na pierwszym miejscu mimo wszystko stawiał dobro swojej rodziny ;) Popatrz jak Albert traktuje Georginę - jak największe gówno... Według mnie zupełnie nie trafiłeś z tym porównaniem a wręcz obraziłeś Tony'ego oraz całe Sopranos ;) Pozdr!

venessummers

Nie pisałem, że nie można się oprzeć. Tobie się udało.
Czyli traktowanie Carmeli przez Tony'ego jest O.K.? Ciągle ma na boku kochankę, a jeszcze przy byle okazji korzysta z usług profesjonalistek. Do tego przeświadczenie o własnej kompetencji w każdej sprawie, świetnych dowcipach, atrakcyjności męskiej itp. Pomiatanie podwładnymi, również inteligentniejszymi od siebie jak Ralph Cifaretto, którego zresztą zabił bez istotnego powodu, nie licząc się ze zdaniem i dobrem siostry. Tony Blundetto i Christopher Moltisanti też potwierdzą jaki to wspaniały gość z Tony'ego.
Możesz mieć inne zdanie, ale Tony Soprano jest chamem i prostakiem. Tylko, co ja tam wiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones