PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=366983}
7,7 41
ocen
7,7 10 1 41

Kuhu põgenevad hinged
powrót do forum filmu Kuhu põgenevad hinged

Obejerzałam ze względu na Lennkę :* I muszę przyznać, że ma potencjał. Pomysł na film fajny, ale jest to film lekki. Dramat? Hm... Taki bardziej obyczajowy. Nie jest jakiś górnolotny, ale tematyka ciekawa. Wykonanie też w porządku. Taki 7/10. Poprostu dobrze opowiedziana historia.

ocenił(a) film na 10
Kamila186

A w jakiej wersji widziałaś?

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 10
Kamila186

Napisy, estoński? bo lektor na pewno nie ;]

ocenił(a) film na 7
Dame_Simbai

napisy angielskie

ocenił(a) film na 10
Kamila186

Zazdroszczę. Ja się "wymęczyłam" po estońsku rozumiejąc

ocenił(a) film na 7
Dame_Simbai

poważnie coś zrozumiałaś ? :D

ocenił(a) film na 10
Kamila186

Poważnie, to mogę powiedzieć, że z pół filmu tak... ale druga połowa... cięzko momentami jednak... :( przydały by mi sie napisy jakiekolwiek

ocenił(a) film na 7
Dame_Simbai

a to Ty umiesz trochę estoński ? o.O kiedyś ktoś to wstawił na YT z angielskimi napisami,ale potem chciałam obejżeć jeszcze raz już nie było...

ocenił(a) film na 10
Kamila186

Wiesz co... Teraz miałabym większy problem ze zrozumieniem... Jestem samoukiem tego języka. Pare lat temu zaczełam sie go uczuć, ale potem jakoś przez brak czasu odstawiłam to na daleki plan... ale udało mi się trafić na koncert Vanilla Ninja Tracess Of Sadness: Live in Estonia z 2004 i tak jakoś wszystko do mnie wróciło ^^ zatem może znów sięgnę po ten kurs ;]

Kamila186

a posiadasz może owe napisy angielskie? Byłabym bardzo wdzięczna za podzielenie się, tak w geście solidarności jako fan- fanowi:-)

ocenił(a) film na 7
Sylwka_VN

Nie no tak jak mowie bylo na YT po angielsku , nie sciagnelam tego filmu.... już chyba nie ma :/

ocenił(a) film na 7
Sylwka_VN

@Sylwka_VN: napisałam to w innym komentarzu, ale powtórzę dla Ciebie ;-) Zrobiłam kiedyś te napisy w notatniku, ale niestety podzielone są na dwa pliki, tak więc w połowie filmu trzeba wrzucić plik nr 2 i wygenerować sobie przesunięcie napisów (Bestplayer sobie z tym radzi). Jakbyś jeszcze była zainteresowana - pisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones