PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619561}

Kula w łeb

Bullet to the Head
5,8 15 954
oceny
5,8 10 1 15954
4,8 4
oceny krytyków
Kula w łeb
powrót do forum filmu Kula w łeb

Nie moglem uwierzyć/przecierałem oczy ze zdumienia/ ze ot to w hollywoodzkiej produkcji na minut dwie pojawia się nasza Weronika, tym bardziej ze jej scen tym razem nie wycieli i mogla przy okazji poznać jakieś sławy.
Nie chce być złośliwy tylko zastanawia mnie to czy zagrała dla tych dwóch wersów czy rozbieranej sceny?!...nie ważne....ważne ze w ogóle jest!!!!
A film to już kolejny aktor mojego dzieciństwa który staje się dziadkiem, i role szybkie,efektowne, i błyskotliwe sprawiają mu już trochę trudności..ale cóż.. jeszcze żyje wiec będzie i rambo 15 i rocku 10,no ale tak to już jest, Willis,Schwarzenegger,Freeman, van Damme...ekipa niezniszczalnych.
O ile kiedyś nikt nie zwracał uwagi na dialogi,grę aktorska bo na pierwszym miejscu były efekty specjalne bijatykowo-wystrzalowe, tak teraz z racji wieku tego już brakuje i widz dostrzega to co mu wcześniej nie przeszkadzało.
ja zawsze będę ich fanem, ale myślę sobie ze już czas na emeryturę albo zmianę gatunku filmowego..
film średni, bez szaleństw,,ale ja mu daje i tak 5/10

byk1

Rosati w roli prostytutki to jak oczywista oczywistość, czy ona grała kiedyś inną rolę? Może robi się to, w czym jest się najlepszym i nie tylko w filmie?

Dario30

A Ty w czym ostatnio zagrałeś? Za rolę loosera z Warszawki masz już przecież oscara.

Private_Witt

Jak widać na A2 już włączyli internet a Tobie nudzi się w pracy. Może stań w innym miejscu!!!

użytkownik usunięty
Dario30

wyluzuj, już prawie weekend, jutro pojedziesz po słoiki... i może na trasie coś "poderwiesz"...

ocenił(a) film na 4
Dario30

Rosyjska prostytutka dlaczego mnie to nie dziwi :)To że celebrytka dostała sie do tego filmu to rzeczywiście jest awans w Polsce przechodziła z rączek do raczek aż w końcu rodzice musieli ja izolować.No i naturalnie musiała zapytać o zgodę czy możne się nago pokazać.

Dario30

Grała :) Ostatnio widziałem ją w dziesiątej serii NCIS, gdzie zagrała Izraelkę, również przez jakieś dwie minuty. I nie była to rozbierana scena.

ocenił(a) film na 3
alistair80

Uwielbiam Weronikę. Należy być jej wdzięcznym za to, że promuje polską urodę. Jest tu prześliczna i urocza po prostu. I mówi! mówi ładnie po angielsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones