Bohaterami tej historii jest trzech młodych Norwegów, mających problemy z wejściem w tak zwane "dorosłe życie". Kristoffer to beztroski 24-latek, zarabiający na życie wyklejaniem bilbordów i dzielący mieszkanie w Oslo z dwoma kumplami: pozornym lekkoduchem Geirem i ekscentrycznym Stigiem Inge. Kristoffera poznajemy, gdy zastanawia się,... czytaj dalej
Cóż tu powiedzieć?? Dobre kino. Oglądałem go już jakiś czas temu w kinie i do tej pory nie mogę go zapomnieć. Z chęcią zobaczył bym go po raz drugi niestety nigdzie w sklepach nie ma go dostępnego:( Wiec jeszcze raz. Film naprawdę dobry, wart obejrzenia.
Moja ocena 6/10
film ogląd sie z przyjemnością, jak dla mnie rewlacja, kazdemu polecam bez wyjątku, film dla wszytkich!!
hey,
chodzi mi o piosenki: Ephemera: "Ballons and Champagne:,Lars Lillo-Stenberg: "I Var Egen Virkelighet". Jeśli ktoś mato bardzo proszę o wysłanie na e-mail: lucca87@wp.pl. Z góry bardzo dziękuję. Pozdro