PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 153 915
ocen
7,1 10 1 153915
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

Bardzo milo sie zaskoczylem. Juz dawno nie widzialem tak smiesznej i wartosciowej animacji, z przeslaniem na dodatek. Fabula "nowa", tzn. cos, co jeszcze nie bylo - zadne oklepane rybki, roboty czy mrowki - po prostu zwierzaki i ... kung fu. Obraz ogladalem w wersji oryginalnej z napisami i bardzo jestem z tego zadowolony. Angielski dubbing jest wprost oszalamiajacy, a Jack Black jako Panda pokazal klase. Jest duzo zabawnych sytuacji i dialogow. Jak patrzylem na ta Pande, to widzialem samego Jacka. Samej animacji jako pracy komputera nie bede ocenial, poniewaz film widzialem w sredniej jakosci. Poza wielkim plusem jaki jest sam Jack Black, posiada takze kolejny w postaci przeslania. W koncu smieszna i "madra" animacja na miare Epoki czy Shreka... Zdecydowanie polecam !!! 8.5/10

ocenił(a) film na 7
Bambim

nie wiem jak z tymi dialogami bo dubbing polski zazwyczaj wygrywa z amerykanskim :) Rzeczywiscie duzo swierzosci na ekrany kin (nie mam na mysli oczywiscie higieny osobistej PO ;] ) warto zobaczyc ,moze do shreka daleko :P (tego chyba nikt nie dogoni)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones