PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 153 872
oceny
7,1 10 1 153872
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

Czyżby moje podejrzenia na temat filmwebu okazały się prawdą? Średnia wieku tutaj to pewnie 15 lat. Dlatego tak
kiepskie oceny filmów skoro bajki mają wyższe noty niż filmy.

ocenił(a) film na 7
PalmerChili

Myślę, że po prostu ciężko jest oceniać bajki i poważne filmy według tej samej skali. Dlatego produkcje animowane mogą mieć wyższe noty niż projekty z profesjonalną obsadą - bo w swojej kategorii dany film wypadł naprawdę dobrze.

A jeśli chodzi o niskie oceny tak po prostu... cóż, ludzie uwielbiają być nieobiektywni i przesadni w negatywnych sądach, więc nie ma co się dziwić. Jeśli film nie zyska miana "ulubionego filmu", to zostanie zaraz skazany na tytuł "kiepskiego".

Jousen

Za to ostatnie zdanie masz u mnie wielkiego plusa, zupełnie trafne podsumowanie tutejszej sytuacji :)
Naprawdę, ludzie nie rozumieją, że różne gatunki filmów kierują się różnymi prawami...

A swoją drogą, że w bajkach zwyczajnie łatwiej zrozumieć intencje twórcy i walory estetyczne, a wiadomo jak jest z myśleniem u większości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones