PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 153 915
ocen
7,1 10 1 153915
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

Końcowa walka (spoiler)

użytkownik usunięty

Dlaczego w końcowej walce Tai Lung nie potrafił pokonać Po i w ogóle walczył tak jakoś żałośnie? Przecież w poprzednich scenach wszystkich rozwalał, a tutaj nabierał się na najprostsze chwyty. Wydało mi się to strasznie głupie i naiwne, trochę mi zepsuło odbiór filmu. Wiadomo, że to tylko animacja, ale skąd taka nagła zmiana u mistrza walki to nie rozumiem.

ocenił(a) film na 7

Bo to bajka:) i musial byc Happy End

użytkownik usunięty
Bartekxx

Ale to było beznadziejne, pokonał wszystkich strażników, a nie poradził sobie ze spasioną pandą, bo chwyciła go za ogon xD

ocenił(a) film na 9

Dobre pytanie, trzeba będzie to sprawdzić...

ocenił(a) film na 9

Ludzie jak wy oglądacie filmy jak najprostszych rzeczy nie potraficie z nich załapać. Mistrz nie mógł walczyć z Tai Lungiem bo za bardzo go kochał i emocje powstrzymywały go przed walką. Było to pokazane jak BYK. To tak jakby matka miała walczyć z własnym dzieckiem. Czy aż tak ciężkie było to do wychwycenia?? .... ehhh... a później piszą takie matoły jak wy, że zielona mila albo forrest gump są do dupy...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

Haha mój błąd. Faktycznie coś źle przeczytałem. Sorki all.

masz rację, też liczyłem, że będzie lepsza ta walka, a tępy panda w ogóle nie ćwiczył i nagle okazał się taki mocny..

ocenił(a) film na 9
zielaty

Przecież Po miał tyle tłuszczu, że Tai-Lung nie mógł pokonać swoimi zakazanymi technikami. Dlatego.

Może poprzednie walki Tai Lunga zmęczyły i nie ruszał się tak sprawnie? Chociaż używa jednej techniki na Po i nie może go załatwić bo ten ma za dużo tłuszczu. Oczywiście musiał go jakoś załatwić żeby był happy end a że używał najprostrzych chwytów to może dlatego że na najprostsze rozwiązania najłatwiej się złapać?

ocenił(a) film na 8

Taka jest magia bajek .... Moim zdaniem jest SŁODKA .

ocenił(a) film na 9
unomo

i w sumie nikt mu racjonalnie nie odpowiedział, po miał trenig który był ukazany w skrócie który polegał właśnie na zdobyciu przez niego jedzenia, co mu utrudniał mistrz, tak został wytrenowany panda, po drugie został wybrany smoczym wojownik więc takie było jego przeznaczenie, a nie pokonał go "bo złapał go za ogona", ciosy Tai Lunga nie robiły na PO wiekszego wrażenia tak jak zauważyliście, przez jego tłuszcz i mało tego niektore odbijały się na samym Tai Lungu(widać pod czas ich walki gdy bije w pande z całej siły która się odbijała prosto w niego) więc własciwie sam siebie załatwił a PO go dobił technika "palca zagłady" której nawet sam Tai Lung nie znał :)

a pokonał innych wojowników własnie dlatego żę wszyscy stawiali na siłe i techniki, panda walczył sercem i rozumem( i swoją masa ;p) czyli tym co przekazał mu smoczy zwój jak widać to jest zbyt skomplikowane skoro tego pojąć nie idzie

ocenił(a) film na 8
Bajerant

Moim zdaniem łatwo było zrozumieć co przekazuje nam bajka :)

Bajerant

Dokładnie.

ocenił(a) film na 10

Do wczesniejszych wypowiedzi dodam jeszcze lekcewarzenie przeciwnika. Juz na samym poczatku Tai lung ocenil Po jako lamusa i do samego konca tak go traktowal. Tkwil w przeswiadczeniu ze w kazdej chwili moze go zdjac jednym ciosem i poslac na tamten swiat ale przez to nie mogl sie skupic i przyjac odpowiedniej taktyki walki. Niedocenienie przeciwnika jest bardzo powaznym bledem ktory zawsze prowadzi do porazki...o ile sie nie wyciagnie w trakcie odpowiednich wnioskow. Tai niestety ich nie wyciagnal i przegral....proste

ocenił(a) film na 9

Napiszę krótko, przy czym dodam, że nie mam najmniejszego zamiary obrazić ciebie, ani żadnego z użytkowników. Jeżeli szukasz sensu i racjonalizmu w filmie pooglądaj Discovery, jakiś film dokumentalny czy coś w tym styla, a nie doszukuj się sensu zdarzeń w takich gatunkach. To tak samo jakbym nie czytał dzieciom bajek, ponieważ są absurdalne, czyż nie?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones