PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 153 915
ocen
7,1 10 1 153915
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

Właśnie wróciłem z pokazu przedpremierowego i muszę stwierdzić, że jestem zachwycony. Film bardzo oryginalny, ponieważ takiej wizji filmu karate nigdy jeszcze nie widziałem - ciężko bowiem zrobić pastisz tego gatunku nie popadając w różne skrajności, co w rezultacie może prowadzić do filmów głupich i zupełnie nieśmiesznych. Ponadto jest niezwykle zabawny, bo prawie każda scena z Pandą Po rozśmiesza do łez, a walki z mistrzem Shifu oraz Tai Lungiem to po prostu mistrzostwo świata. Ponadto po raz pierwszy pokazano koncepcję, że aby stać się kimś wyjątkowym należy po prostu uwierzyć w siebie, bez konieczności przechodzenia wewnętrznej przemiany. Dotychczas większość bohaterów w tego typu filmach przechodziła gruntowną przemianę stając się wręcz superbohaterami bez żadnej skazy, natomiast Po cały czas pozostaje sobą. Animacja świetna, polski dubbing na przyzwoitym poziomie. Polecam zarówno dla dużych jak i małych. Oscar w tym roku, póki co gwarantowany!!!

redzi01

chyba po tych waszych dobrych opiniach wybiorę się na ten film.

ocenił(a) film na 5
redzi01

takze bylem na pokazie przedpremierowym ze swoja kobieta. film naprawde niezly, dowcipny, fajna animacja. moja kobieta tak ryczala ze smiechu ze wyszedlem z kina caly ubrudzony w popcornie :D. dzieciaki na pokazie az wyly ze smiechu i o to chyba w tym wszystkim chodzi. naprawde polecam. no i reklama madagaskaru 2, zapowiada sie ciekawie;]

ocenił(a) film na 9
redzi01

też co dopiero wróciłam z pokazu, tyle że z moim mężczyzną, który niezbyt trawi bajki. ale ta mu się nawet spodobała i śmiał się momentami do łez.

film przyjemny. zanim poszłam, myślałam że to będzie coś podobnego do wielkiego białego ninji, ale wszystko razem wzięte jest genialne:D w porównaniu z innymi a la pixarowskimi produkcjami ostatnich czasów (horton, sposób na rekina), to jest po prostu genialne:D

polecam!!!

verte

i ja też byłem na przedpremierze, zabrałem rodziców, mój tata tak narzekał że nie lubi bajek cho to był film animowany a jednak wszystkim sie podobało :) Polecam, co do reklamy madagaskaru u mie też leciała zaraz przed filmem i to było rozruszanie przed pandą

redzi01

Idąc na ten film nie byłem pozytywnie nastawiony ale spotkało mnie bardzo miłe zaskoczenie.Kung Fu Panda właściwie mnie zachwycił ale nie ze względu na humor bynajmniej(bywało zabawnie,czasem nawet mocno ale ogólnie teksty itp.wywoływały raczej uśmiech na twarzy co jak dla mnie jest + ponieważ owe śmieszne sceny wolniej się znudzą).To co mnie w tym filmie zachwyciło to przedstawiona historia i nauki jakie przekazuje.Zdradzać nic z opowieści nie będę ale jest to piękna bajka dla dzieci małych i dużych i mocno zachęcam wszystkich rodziców by zabrali na ten film dzieci ponieważ w tych czasach rzadko powstają filmy animowane tworzone z myślą o młodszych a Kung Fu Panda jest jednym z wyjątków.Może ta bajka nie ma w sobie tej magii co klasyczne animacje ale jednak uczy i daje wiare nie to co Film o Pszczołach czy Madagaskar których dzieci oglądać nie powinny.

grimpow

niby dlaczego nie powinny? Przecież Madagaskar też miał przesłanie, i to wcale nie takie banalne!

ocenił(a) film na 10
redzi01

Ja dzisiaj byłam z siostrą na pokazie przedpremierowym i muszę powiedziec że ten film jest jednym z najlepszych jakie do tej pory widziałam. Cała sala kinowa ryczała ze śmiechu na całego. Co mi się najbardziej podobało to sekwencje walki, trening Po i ucieczka Tai Lunga - jedne z najlepszych scen w historii animacji 3D!!

Koniecznie polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones