PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 153 915
ocen
7,1 10 1 153915
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

Niby bajka a jednak...

ocenił(a) film na 10

Ten film ma głęboką treść filozoficzną i życiową. Pokuszę się o stwierdzenie, że prawdy zawarte w tej "bajce" mogą stać się drogowskazem w życiu niejednego człowieka.

ocenił(a) film na 6
gorab

prawda. film zawiera pouczajacy morał. jednak nie ciekawi i nie jest na tyle dobry by możnabyło z chęcią obejrzec go ponownie. troche nudzi,a fabuła jest przewidywalna.

ocenił(a) film na 10
Roxx_

Oczywiście że przewidywalna - dobro zawsze zwycięża, ale to nie jest NUUUUUUUUDNEE!

gorab

A ja chciałabym się bardzo dowiedzieć cóż to za głęboka treść filozoficzna i życiowa? ;>
Uświadomcie mnie proszę...

ocenił(a) film na 10
ech_ach_och

Musisz obejrzec film to zrozumiesz a jak nie zrozumialas za pierwszym razem to obejrzyj jeszcze raz i jeszcze raz ;) Podpowiem ze decydujaca scena jest wtedy kiedy Panda patrzy w tajemniczy wzor i widzi swoje odbicie - i wtedy ma wglad. A jaki to juz sama musisz dojsc.

gorab

Wskazówek w filmie było mnóstwo: należy wierzyć we własne siły, nie oceniać nikogo po pozorach, być skromnym, wytrwałym w dążeniu do celu itd. itd.

Roxx_

Chyba kwestia gustu. Ja na przykład mogę go oglądać w kółko dziesiątki razy i ciągle mnie bawi.

ocenił(a) film na 10
chryssalid

Dwójka jest o niebo gorsza. Jedynka rządzi i już :)

niepokorna_ja.

Jak dla mnie obie części są na baaardzooo wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 7
niepokorna_ja.

Dwójka trochę gorsza, ale i tak fajna ; D Przecież to Kung Fu Panda! Ale chociaż wyjaśniło się, dlaczego panda ma "tatę" gęś... ; D

ocenił(a) film na 10
Soundtrack_

Zgadzam się.. Dwójka prezentuje nieco niższy poziom. I nic dziwnego przy takim poprzedniku. Jedynka jest po prostu wyczesana a teksty rozbrajające. :P Przynajmniej takie jest moje, jakże skromne, zdanie. :))

ocenił(a) film na 7
gorab

dokładnie, podtekst życiowy olbrzymi

ocenił(a) film na 9
gorab

baja świetna, dała mi wiele do myślenia, teksty też nieziemskie, kiedyś na pewno do niej wrócę, pozdro

ocenił(a) film na 9
gorab

Dokładnie! Powinna doać wiele do myslenia tym którzy ją obejrzeli. Mi dała. Jest niesamowita!

użytkownik usunięty
gorab

No bo w bajkach o to chodzi by przekazywały pewne życiowe prawdy. Fakt, że bajki Disneya ulegają degeneracji nie oznacza, że ulegają też u innych wytwórni. Chociaż faktycznie można zapomnieć o ich przeznaczeniu.

Myślicie, że kolejne części będą bardziej czy mniej zabawne?

użytkownik usunięty
olam1999

Kung fu Panda wykazuje tendencje spadkową

ocenił(a) film na 8

To niekoniecznie bajka... Film familijny, animowqany. Świetny dla całej rodziny.
PS warto obejrzeć dwójkę?

użytkownik usunięty
Pink_Phink

Warto. Pięknie pokazano w niej jak Po odkrywa własną przeszłość, relacje z 'ojcem' gąsiorem. Reszta troszkę mniej dopracowana niż w jedynce, ale nieznacznie. No i czarny charakter jest boski, Lord Shen trzyma klasę. Pomysł by zrobić z pawia czarny charakter był świetny (choć mogli go trochę lepiej rozwinąć).

ocenił(a) film na 8

Dzięki ;) obejrzę.

ocenił(a) film na 9
gorab

Co racja to racja. Bardzo pozytywna bajka i poza walorami humorystycznymi (humor, choć to bajka kierowana do dzieci- choć może niekoniecznie- wcale nie jest głupi), właśnie jak napisałaś zawiera bardzo mądry morał i głęboką treść. Kto nie oglądał- szczerze polecam, niezalneżnie od wiku czył płci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones