PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 153 915
ocen
7,1 10 1 153915
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

Świetna animacja! Nie śmiałem się tak od czasów "Madagaskaru" Po zdecydowanie najlepszy :D. Najlepsza scena? Zdecydowanie walka końcowa :D.

Dycha jak nic ;]

telepek

szkoda tylko ze niebardzo wiem na czym polega ten 'tik' z palcem .. ; ( bo tak jakby ten tajlung zniknął ..

ocenił(a) film na 7
telepek

A mnie się jeszcze bardzo podobała ucieczka Tai Lunga z więzienia. Kotek wykazał się niesamowitą zwinnością i pomysłowością trzeba przyznać;)

ocenił(a) film na 10
uwieziona

mi się podobał. śmieszny film.fajne teksty . jak reszta pozostałych filmów DreamWorks

ocenił(a) film na 10
da196

Najśmieszniejsza jak się obżera ze świętego drzewa i z pełną buzią mówi " Nie było tabliczki " czy coś takiego haha :D

Sieniak7

Popieram. Też uważam tą scenę za najśmieszniejszą :D

ocenił(a) film na 9
da196

zawsze podobały mi się ich filmy

telepek

Wszystko mi się w tym filmie podobało! A rzadko kiedy jakiś film animowany tak mnie przyciąga! Dycha zasłużona! :D

ocenił(a) film na 9
telepek

Popieram w stu procentach. Ten film może nie podobać się tylko tym osobom którzy szukają głupich, wręcz tępych bajek. Tutaj jest sporo akcji, dynamiki, zabawnych scen jednak wszystko jest na poziomie. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones