PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 153 915
ocen
7,1 10 1 153915
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

-Shrek
-Madagaskar
-Kung Fu Panda

kamilw6

To są ich najpopularniejsze produkcje.

ocenił(a) film na 10
Rafman

Owszem.

ocenił(a) film na 9
kamilw6

Fajny jest też skok przez płot, jednak Rango i Legendy sowiego królestwa biją wszystkie na głowę.

użytkownik usunięty
Artemisek

Te sowy i rango nie som dreamworksa!!!!!!!!‼!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9

Wiem miniu ale mi się podobają więc o tym wspomniałem :P

ocenił(a) film na 9
kamilw6

jestem za! chociaż skok przez płot też przezabawny film ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kamilw6

A gdzie ,,Jak wytresować smoka" ?
Jeden z ich lepszych filmów.

ocenił(a) film na 7
kamilw6

Jak wytresować Smoka zamiast Madagaskaru, jak dla mnie.

ocenił(a) film na 6
kamilw6

Ja uznaję jeszcze "Drogę do El Dorado", która jest moim zdaniem lepsza niż "Kung fu panda".

"Kung fu panda" ma dość irytujący początek, z nadmiarem zbliżeń i cięć i w ogóle chaosu. A zielone niebo i różowy ogień - nie wiem, jaki był tu zamysł twórców, ale dla mnie to absurd. Tak samo jak gąsior będący ojcem pandy. Nawet jeśli tylko przybranym, o czym jednak nie ma tam mowy. Druga połowa filmu jest już ciekawsza i lepiej zrobiona, ujęcia są lepsze. Zawiera, jak się zdaje, aluzje do "Kill Billa" (cios wzorowany chyba na pięć punktów dłoń pękające serce) i do "Matriksa rewolucji" (finałowa walka). Generalnie film uważam za niezły, choć mógłby być lepszy.

Trojden

Trojden ta Droga to El Dorado to arcydzieło, ale dawno tego nie oglądałem.

ocenił(a) film na 8
kamilw6

Shrek rządzi, Madagaskar i Panda są w porządku. Pamiętam też Skok przez płot - całkiem niezły film.

kamilw6

Jestem z tobą, to są fajne produkcje, ale nie zapomnij o Jak wytresować smoka i Potwory vs Obcy

ocenił(a) film na 9
kamilw6

No to się poróżnimy, bo u mnie Megamind i Strażnicy Marzeń mają absolutne pierwszeństwo ;)

ocenił(a) film na 10
kamilw6

Megamocny na pierwszym miejscu, Jak wytresować smoka (chociaż moim zadaniem w 2 Musiał zchrzanił dubbing Czkawki :( ), Strażnicy Marzeń, Shrek itd. Potwory kontra Obcy tez było niezłe, ale Magamocny to mistrzostwo.

Wolfra

Jaki Musiał? Czkawkę w dwójce zagrał Grzegorz Drojewski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones