PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 153 915
ocen
7,1 10 1 153915
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

Idąc do kina nastawiłam się naprawdę na niezłą komedię, na której otrzymam mnóstwo humoru. Co prawda był, ale nie w takiej ilości, na jaką oczekiwałam od kilku tygodni.
Film jest poprawny, bardzo przyjemny i czasami naprawdę śmieszny, ale tylko czasami. Polecam raczej osobom młodszym, chociaż osobom starszym nie powinien przeszkadzać.
Naprawdę poprawny.
Daję dobre 6/10.

Jeśli ktoś nastawił się na niezłą dawkę śmiechu, niech lepiej zastanowi się przed pójściem na filmik.

ocenił(a) film na 8
x_y_z

Nie nazbyt surowo oceniasz ten film? Dla mnie był bardzo przyjemny i zabawny. Może nie aż tak zabawny jak Madagaskar lub Shrek II (w/g mnie najlepsza część Shreka), ale na pewno lepszy od Shrek III. Polecam i ode mnie mocne 8/10.

yablonski

No możliwe.. jestem raczej wybredną osobą.
No, ale po to są "komentarze", żeby każdy wyrażał swoje zdanie.
Shreka oglądałam tylko 2. Madagaskar rzeczywiście był o wiele lepszy, przede wszystkim zabawniejszy.

ocenił(a) film na 4
x_y_z

Moim zdanie masz racje. Film nie jest zly, ale jest lekki niedosyt.
Moglo byc duzo smieszniej, pomysl bardzo fajny ale nienajlepiej zrealizowany. Jak dla mnie 7/10.

domi896

Madagaskar no wiecej humoru ma :D PINGWINY RZĄDZĄ :):):)
Ale Kung fu Panda swietny jest :D zobaczymy co nam Wall-e pokaże :D

Pzdr

domi896

film był nastawiony bardziej na akcję i komizm sytuacyjny. No i bardzo fajne były te motywy z filmów kung fu (trening, walka z Tai Lungiem itp.) Całkiem fajne ogółem. 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones