PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 153 915
ocen
7,1 10 1 153915
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

Witam ogladal ktos moze i polska i oryginalna wersje? jezeli tak to ktora lepsza?
ja ogladalem Horton Slyszy Ktosia i z polskim dubbingiem bajka byla beznadziejna i zerowa, natomiast z glosem carreya i innymi MISTRZ :D wiec?
i jeszcze jezeli patrze na obsade oryginalna to tez mam watpliowsci co do polskiej wersji
pozdrawiam i dzieki z gory

ocenił(a) film na 8
pnH

Nie widziałem polskiej wersji, bo odrzuciła mnie po samym zwiastunie. Natomiast oglądałem wersję oryginalną i mogę powiedzieć, że tylko taką jest warto obejrzeć. Jack Black jako Panda i Dustin Hoffman są w tym filmie mistrzowskim duetem. Innych mało słychać (jeszcze rewelacyjny jest ojciec Po, gąsior, prześmieszny:D).

Dlatego zdecydowanie polecam wersję angielską:)
Pzdr

Heartbreaker

tez tak sadze wlasnie :) po Hortonie inaczej byc nie moze :) dzieki za info pozdro!

ocenił(a) film na 8
pnH

nie naprawde polska wersja nie kuleje aż tak bardzo jak Horton czy Simpsonowie... da sie obejrzęć choć od Ojca Po zalatuje siarą w Polskim dubbingu ale da sie zniesc ;]

ocenił(a) film na 8
pnH

Ja widziałam polską wersję i oryginalne trailery i muszę powiedzieć, że nie żałuję. Panda w wykonaniu Jacka Blacka jest lepsza,ale Jan Peszek (genialnie!) i Wiktor Zborowski dubbingowali świetnie i choćby dla ich dubbingu watro obejrzeć (też?) polską wersję.

ocenił(a) film na 8
pnH

w kinie puszczają z dubbingiem czy orginalna wersje?

pnH

Nie widziałem angielskiej ale byłem na przedpremierze polskiej i bardzo mi się dubbing spodobał, jest porządnie zrobiony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones