PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 153 915
ocen
7,1 10 1 153915
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

koniec

ocenił(a) film na 9

Takie filmy, animacje zawsze trzeba oglądać dosłownie do ostatniej chwili po napisach! Kwitnąca brzoskwinia mnie powaliła!

ocenił(a) film na 5
joabart

a co konkretnie się stało?






.

ocenił(a) film na 8
aankaj

Po z tym mistrzem jedli a za nimi rosła brzoskwinia co ją ten żółw zasadził gdy gadał z mistrzem.

Mam takie pytanie, Po stał się na końcu taki silny, bo ten zwój dodał mu siły, czy uwierzył w siebie itd. i to przez to?

gabol2008

Chodzi o przesłąnie: "nie ma specjalnego składnika", na zwoju nic niebyło, czyli wszystko jest w tobie, tylko musisz w to uwierzyć.

waldus_5

No właśnie to zakończenie trochę wydało mi się zrobione na odczepkę. Zwykła wiara w siebie pozwoliła grubemu żarłokowi po krótkim treningu pokonać taką bestię jak Tai Lung, zaś Tai Lung stracił siłę, bo przestał wierzyć w zawartość świętego zwoju? Niezbyt mnie to przekonuje, ale skoro to parodia filmów kung fu to może ostatecznie tak być. Tym bardziej, że pokłady humoru w zupełności ten mankament nadrabiają. Dodam też znakomity polski dubbing.

jedzoslaw

To nie jest parodia filmów kung fu, to jest 100% film kung fu tyle że animowany :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones