PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 153 915
ocen
7,1 10 1 153915
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

miłe zaskoczenie ;)

ocenił(a) film na 7

przyjemne zaskoczenie po prostackich Madagaskarach [jedynie szacuneczek dla gangu pingwinów ;)] - "Kung Fu Panda" to nie tyle ograny do bólu schemat "od zera do bohatera" ale przede wszystkim dobrze nakreślone postacie, doskonała animacja, fajny prosty styl kreski, sympatyczne dialogi. Na największe oklaski zasługuje sam Po; mimika przesympatycznego pandy jest naprawdę mistrzowska a sam Po jest niezwykle autentyczny we wszystkim co robi - oczywiście popełnia gafy itd. ale nie są one pretekstem do tak prymitywnych i prostackich wygłupów jak wielu innych pełnometrażowych animacjach CGI - twórcy umiejętnie balansują i dopuszczają do żadnych przegięć.
Walki są pokazane w ciekawy i dynamiczny sposób a wszystko ogląda się naprawdę znakomicie.

radex78

A ja i tak nie bardzo wierzyłam , że to będzie ,, gówno '' jak to niektórzy nazywają. W przeciągu ostatnich lat , od Shreka poczynając , goście z Dreamworks wyprodukowali już kilka zajebiaszczych , animowanych komputerowo filmów. Lepsze nawet od niektórych tradycjonałów od Disney'a.
A jeśli ktoś uważa , że Kung Fu Panda to gówno , dlatemu go nie obejrzy - nie wie , kurna , co traci. Jeśli o mnie chodzi , to od dawna nie widziałam takiego komediowego arcydzieła ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones