PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 153 915
ocen
7,1 10 1 153915
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda
ocenił(a) film na 10
kamil1995luk

Baranie, przecież ten film wyjdzie dopiero w 2008 roku...

kamil1995luk

11-latek.......................................................
...................................zal.pl

IBravos

A wam nadal sie nie znudził tekst "żal.pl"?

kamil1995luk

Markus - sam jesteś baran, skoro nie znasz możliwości internetu...

IBravos - mam dwanaście lat :->

kamil1995luk

tego filmu jeszcze nie ma w internecie

Kinomaniak20

Dziecko obejrzało zwiastun i sie cieszy ;)

luka_sz

dokładnie poza zwiastunem ani na torrent reactorze, ani na na tnp i innych... nie ma tego nie ma tez na emule ale on oglądnał buahaha... idźmy dalej... w kinach nie ma tego jeszcze przez grubo ponad pół roku... dvd będzie za rok zapewne jak juz kina swoje zarobią.. ale nadal uważasz że oglądałeś? :P ojojoj... 12 lat to wiele tłumaczy.. ale jak go "oglądałeś" i sie nie podobał proszę o "szczegóły" :P... bo "nic specjalnego" sie mówi również wtedy gdy sie nie widziało :P.. idź lepiej na stronę smerfnej wioski... /autentyczna strona :P/ ale linka Ci nie podam,... skoro filmy znajdujesz z wyprzedzeniem ich stworzenia to stronę w goglach pewnie tez potrafisz <lol2> no coment :P maja dzieci wyobraźnie :D... i co te power rangers robią z młodymi umysłami.. no co? :P powinni tego zabronić ;)

bestia666azazyl

Hehe, rozśmieszył mnie ten wątek - dzieciak chciał zabłysnąć, a tu taki error mu zapodaliście. Pij mleko - będziesz panda :D

No ale dubbing póki co z nóg mnie nie zwalił. Zobaczymy, czy będzie tak dobry jak zawsze.

ocenił(a) film na 10
kamil1995luk

A no tak... Ty jesteś jakimś guru, który ogląda filmy, zanim te trafią na ekrany kin (czyli nie ma ich w dystrybucji - a to oznacza, że nie ma ich nigdzie!).

kamil1995luk

O ja cię! To w internecie można przenieść się w przyszłość? Zawsze chciałem obejrzeć 12318-ty odcinek Mody na sukces...

kamil1995luk

phehe spooko, ja juz widzialem Kung Fu Panda 2: Returns......przeciez znacie mozliwosci internetu....hehehe. Co za skrzywione dziecko. Jaki miec w tym cel, zeby wciskac tak idiotyczne kity.
Jesli chodzi o bajke, zapowiada sie ciekawie. Tylko zeby nie spaprali jej powtarzanym humorem.

ocenił(a) film na 4
kamil1995luk

te, ogladajacy, to napisz jeszcze do Jackiego Chana, ze sie bez sensu w pazdzierniku meczyl i nagrywal sciezke dzwiekowa do tej bajki. Pewnie z litosci nad toba, kasa sie za to podzieli <g>
Taa, znamy mozliwosci internetu i bezmiar ludzkiej... domysl sie czego <g>

alisspl

Udana prowokacja <za krótki> <dalej za krótki>

kamil1995luk

Nie karmcie TROLLA !!!

Myślę, że na filmie się nie zawiedziemy - ja przynajmniej czekam z niecierpliwością :)

użytkownik usunięty
Rex

Idź do Diabła... trollu.... >>Za krótki<<

kamil1995luk

Dajcie se ludzie siana!
Najpierw zapoznajcie się w lipcu z tym filmem , a dopiero potem krytykujcie.
Ja tam uważam , że ,, Kung Fu Panda'' będzie wart zabulenia tych kilkunastu złociszy.

littleflyingbears

"Markus - sam jesteś baran, skoro nie znasz możliwości internetu...

IBravos - mam dwanaście lat :->" - a ja podkarmiam trolle i podbijam ich tematy w necie! Viva dzieci neostrad! Viva trolling!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones