film

Kung Fu Yoga

Gong Fu Yu Jia
2017
1h 47m
5,5 1 704
oceny
5,5 10 1 1704
Dwoje profesorów łączy siły, aby odnaleźć zaginiony skarb. więcej mniej
Kung Fu Yoga zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Kung Fu Yoga
Spot nr 1 (polski)
Kung Fu Yoga
Zwiastun nr 1 (arabski)
nr 1 (polski) 2023-03-30T10:10:32 https://fwcdn.pl/webv/47/22/64722/64722.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/178/734578/Kung_fu_joga___Cineman.vp9.1080p.webm

Jack (Jackie Chan), słynny profesor archeologii z Muzeum Terakotowej Armii Pierwszego Cesarza Qin, razem z młodym hinduskim profesorem o imieniu Ashmita (Disha Patani) wyruszają do Tybetu w poszukiwaniu cennego skarbu. Używając nowoczesnej technologii, odnajdują go pod powierzchnią zamarzniętego jeziora. Grupa najemników kradnie im jednakJack (Jackie Chan), słynny profesor archeologii z Muzeum Terakotowej Armii Pierwszego Cesarza Qin, razem z młodym hinduskim profesorem o imieniu Ashmita (Disha Patani) wyruszają do Tybetu w poszukiwaniu cennego skarbu. Używając nowoczesnej technologii, odnajdują go pod powierzchnią zamarzniętego jeziora. Grupa najemników kradnie im jednak cenny skarb i zostawia ich na pewną śmierć z dala od cywilizacji. Naukowcom niespodziewanie udaje się jednak wymknąć z lodowej pułapki.

boxoffice
$254 212 245 na świecie
$362 657 w USA
$253 849 588 poza USA
budżet
$65 000 000
studio
China Film / Hero Productions / Huaxia Film Distribution Company / więcej
tytuł oryg.
Gong Fu Yu Jia
inne tytuły
Kung Fu Yoga Miedzynarodowe
Kung Fu Yoga USA
Kung Fu Yoga Australia
więcej
Zdjęcia do filmu powstały w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie), Pekinie (Chiny), Jaipurze, Dźodhpurze (Indie) i Parku Narodowym Skaftafell (Islandia).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nie chce mi się uzupełniać i poprawiać bo i tak FW oleje to co dodam. Sami sobie poprawiajcie info:

http://www.imdb.com/title/tt4217392/?ref_=nv_sr_2

Film w stylu Jackiego, lekki, zabawny, niezbyt wymagający. Jak zwykle bardzo fajne sceny walk i piękne ujęcia zarówno Indii jak i Dubaju, tylko trochę przekombinowany z grafiką komputerową

Uwielbiam Jackie Chana, jego charakterystyczne filmy i role fajtłapy. Lubię też te poważniejsze produkcje z jego udziałem, ale to tu, to pomyłka. Za dużo komputerowej grafiki, za dużo chaosu, za mało porządnego scenariusza. Najsłabszy jego film, jaki widziałam.

Jackie Chan w formie, ale widać, że podpiera się już młodszymi aktorami. Dużo zabawnych sytuacji i ogólnie taki film w stylu Jackie'go.

Koncówka

ocenił(a) film na 4
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones