PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519015}

Lęk wysokości

Vertige
5,6 4 249
ocen
5,6 10 1 4249
Lęk wysokości
powrót do forum filmu Lęk wysokości

5/10

ocenił(a) film na 5

Po ''Wrong Turn'' i ''Hills Have Eyes'' kolejny odgrzewany kotlet z mutantem w roli głównej. Jak zwykle przez cały film myślimy kto z grupki młodych ludzi przeżyje. Można obejrzeć ale niekoniecznie.

ocenił(a) film na 6
thorgal75

Widać, że za bardzo Cię film nie wciągnął, bo to wcale nie był mutant, pozdr

ocenił(a) film na 5
Baby_Black27

Czy zdeformowana twarz nie jest odmianą mutacji? Co powiesz na temat dzieci urodzonych po katastrofie w Czernobylu?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mutant
Nie pisz, jeśli nie masz pojęcia o czym piszesz.

ocenił(a) film na 6
thorgal75

To nie był mutant. Czy twarz zdeformowana po oparzeniu/operacji/urazie jest mutacją? Nie jest. Z facetem jest przecież wszystko w porządku. Trochę przesadnie odsłania w kilku scenach zęby ale to może być przez skurcz mięśni albo rozcięcie kącika ust. Porusza się trochę jak zwierzę ale miał prawo zdziczeć. Mnie osobiście dziwi to, że jest ogolony i ma w miarę "staranną" fryzurę :D Zgadzam się z thorgal75 - można obejrzeć ale niekoniecznie przy czym z przywołanej trójki dla mnie Wrong Turn zdecydowanie słabsze od produkci francuskiej.

ocenił(a) film na 7
thorgal75

mutant czy nie, film raczej przeciętny, momentami delikatnie zaciągał descentem, ale daleko mu do zejścia. obsada trochę słaba, fajne widoczki, jakoś wydaje mi się że ten autorzy tego filmu wzorowali się na descencie, podobny początek grupka trochę skłóconych przyjaciół jedzie na wycieczkę, droga powrotna się "zamyka", nie są świadomi zagrożenia które ni nich czeka, potem powoli giną, pojawia się walka z przeciwnikiem, babeczki są i tu i tu głównymi bohaterami, a na koniec prawie happy end czyli główna bohaterka przeżywa, ale jednak nie.

thorgal75

Nie musiałeś zdradzać fabuły, albo mogłeś uprzedzić że to zamierzasz zrobić!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones