PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519015}

Lęk wysokości

Vertige
5,6 4 249
ocen
5,6 10 1 4249
Lęk wysokości
powrót do forum filmu Lęk wysokości

Liny???

ocenił(a) film na 5

w ogóle z tymi linami to przekręt, jak nie wiem... akurat w momencie jak już wszyscy - oprócz tej jednej - przeszli, nagle zaczęła się rozwalać, jakby była z jakiegoś próchna! wszystko się poluzowało, wszystkie śruby zaczęły puszczać jak pod jakieś komando - a ci w ogóle, zamiast brać się za nią i się starać jakoś naciągać czy po prostu ją złapać i trzymać (tą line!) - zaczęli drzeć mordy - i tylko tyle! zero reakcji!
ja nie wiem, czy zawsze w tych twenties-filmach, muszą się oni aż tak debilnie zachowywać? dlaczego pisze się właśnie takie a nie inne scenariusze, przecież nikt z nas widzów nie jest durniem (no oprócz paru wyjątków!). a o tej końcówce to już nie będę wspominać, bo już wystarczająco było tutaj o niej mowy...

Wikus_Van_De_Merwe

O koncowce sie nie wypowiadam bo jestem w trakcie ogladania,ale mialam te same mysli!Zamiast lapac za liny to sie dra,i oczywiscie wszystko puszcza nagle...Jasne.W ogole mam wrazenie jakby byli zupelnie nieprzygotowani do takiej wyprawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones