PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298552}

Lęk

Shrooms
5,5 13 677
ocen
5,5 10 1 13677
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

Film ten jest dziwny naprawdę te wizje i jakby przepowiadała jedna z bohaterek przyszłość potem okazuje się prawda :).Ta historia z jakimś zakonem nie wiem czy była potrzebna czy nie była ale cóż film jest zagmatwany mamy bohaterów którzy objedli się grzybków halucynków mają potem jakieś chore jazdy ;( ,No cóż nie wiadomo po co ten zabójca w kapturze był potrzebny jak potem prawda jest inna dali tylko do zmylenia historyjkę o jakimś zakonie dla niegrzecznych chłopców nie wiem po co to jak zabójca był w grupie a nie z zewnątrz ;(.No cóż film taki sobie te klienty denerwowały mnie jakiś jeden widział gadającą krowę to było śmieszne ;) Albo ta na bagnach i ona myślała że ucieknie potem w tej rzece jakby coś było nie tak ? no albo ta co dawała jakiemuś stworkowi cukierka ;). No cóż ich inteligencja była zabawna ale ta co miała te halucynacje jakieś to było dziwne ja wiedziałem od początku że coś w tym jest podejrzanego :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones