PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559196}

LOL

6,3 79 792
oceny
6,3 10 1 79792
3,0 4
oceny krytyków
LOL
powrót do forum filmu LOL

Co taka aktorka jak Demi Moore, robi w filmie z ''gwiazdami'' Disneya??

deedarcia

Zarabia pieniądze ;-)

deedarcia

przykro mi to mówić, ale może Demi Moore już nie jest "taką" aktorką

deedarcia

niektóre "gwiazdy" disneya są nawet fajne, ale masz rację, że demi trochę tu nie pasuję. tak samo jak ashley greene, uwielbiam ją, ale myślę, że lepiej się sprawdza w horrorach

ocenił(a) film na 5
alice12321alice

Demi niestety na hollywood jest już za stara.
Taka jest prawda, w wielu wywiadach, żaliła się , że nie ma już tylu propozycji, co 10-20 lat temu, moim zdaniem, łapie się teraz wszystkiego, żeby ludzie o niej nie zapomnieli, lata świetności ma już za sobą niestety.

ocenił(a) film na 6
ChylinskaFan

Gdzie ty tam widzisz gwiazdki Disney'a, oprócz Miley Cyrus?! Zresztą nie powinno kojarzyć jej się tylko z HM i tym programem. Miley zagrała też w filmie Ostatnia Piosenka i choć osobiście za nią nie przepadam to uważam, że zagrała nieźle i nie uprzedzam się do niej tylko dlatego, że zaczynała swą grę aktorską w Disney Chanel c:

użytkownik usunięty
nikonamka11

no właśnie, z gwiazdek disneya tam jest tylko Cyrus więc o co chodzi?

ocenił(a) film na 7
deedarcia

Zobacz ile Demi Moore ma złotych malin ;) To nie jest wcale dobra aktorka. A jeśli chodzi o gwiazdki disneya, to występuje tam tylko Miley Cyrus, która już dawno odcięła się od Disneya, więc o co Ci dziecko biega ???

dosia321

Jak już to troche grzeczniej sie zwracaj, bo nie jestem dla ciebie ''dziecko''.
poza tym, ja mam prawo do wyrażania swojej opinii i nikomu nic do tego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones