PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559196}

LOL

6,3 79 792
oceny
6,3 10 1 79792
3,0 4
oceny krytyków
LOL
powrót do forum filmu LOL

Powinno się obejrzeć ten film, nawet z czystej ciekawości. Muzyka podczas całego seansu jest niezwykła. Problemy Loli nieraz przypominają nasze własne, dzięki czemu można naprawdę wkręcić się w niektóre sytuacje. Warto obejrzeć, bo każdemu coś się w nim spodoba. c:
Jedyne, co jak dla mnie jest trochę sztuczne, to pokazanie tych "związków" w liceum. To całe spotykanie się niektórych tamtejszych par, tylko po to, żeby pokazać innym jak się całują itp... Myślę, że to akurat jest przesadzone.

ocenił(a) film na 6
natagra1991

Może i z ciekawości można obejrzeć ten film, ale nie wydaje misie żeby był to film który "powinno się obejrzeć". Jest to typowo amerykańsko-cukierkowy film, gdzie wszystko dobrze się kończy, takich filmów jest cała masa i ten nie różni się niczym od innych. Nie żałuje, że go obejrzałam, aczkolwiek nie zapadł mi w pamięć ani nie wstrząsnęła mnie jakaś scena, więc zapewne juz nie wrócę do niego.

PS. a "To całe spotykanie się niektórych tamtejszych par, tylko po to, żeby pokazać innym jak się całują", uwierz że takie sytuacje niestety akurat się zdarzają :P

r_madzialena

Taki temat. Nie da się z takiego scenariusza zrobić czegoś górnolotnego, ot cała prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones