PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559196}

LOL

6,3 79 792
oceny
6,3 10 1 79792
3,0 4
oceny krytyków
LOL
powrót do forum filmu LOL

To prawda, że ten film będzie? Słyszałam pogłoski że podobno tak. Oglądałam tą starszą częśc i polecam fajnie było by zobaczyc Mile i Demi razem...

miles11

Boję się tego filmu: tak, jak bardzo lubię Demi (niekoniecznie za talent aktorski, ale wydaje się być sympatyczną osobą i budzi we mnie swoje zaufanie), tak bardzo nie znoszę Miley. Tak, z pewnością jej zazdroszczę. Po prostu bardzo mi działa na nerwy i nikt mi nie powie, że muszę ją kochać, bo nie ma za co.

miles11

Tak, film bedzie na pewno. Aktualnie trwają nad nim prace ;d (kręcą go w Detroit [USA] )

nicolah

żal... I Miley kolejną produkcję spieprzy...

beeti95

Nie... Błagam... Dlaczego wszystkie fajne filmy muszą stać nie niefajne bo wpychają do nich Miley? Jest tyle wartościowych aktorek młodego pokolenia, ale nie! Oni muszą ją wszędzie wciskać... Masakra ;//

użytkownik usunięty
eiv

mysle ze przesadzacie miley owszem nie nalezy do najlepszych i najbardziej utalentowanych aktorek ale nie jest taka zla w koncu mowila ze bierze lekcje aktorskie, moze nie bedzie tak zle.

beeti95

och tak ! zgadzam się ;>
film 'Ostatnia piosenka' po prostu stał się fatalnym szitem dzięki niej ;)

miles11

moim zdaniem fajnie będzie obejrzeć miley jest świetną aktorką a film the last song bardzo mi się podobał i miley też fajnie się w nim prezentowała

patifn

A wg mnie MIley jest bardzo słabą aktroką.. Nie lubię jej i nawet nie mam ohoty oglądać tego filmu :P

beeti95

a moim zdaniem Miley fajnie zagrała w serialu hannah montana , którego osobiści fanką nie jestem ... co do filmu the last song nie wypadła zbyt przekonująco w tej roli ,ale tragicznie nie było. i fajnie ja będzie ogladac w tym filmie z Demi Moore. a poza tym gdzie ma się nauczyc dobrze grac jak wlasnie nie w filmach ? jasne są szkoły aktorskie ,ale to nie to samo.

ouYeah

taaa......... wszyscy grajmy w filmach, może kiedyś dostaniemy Oscara? trzeba mieć jeszcze talent a nie tylko ładną buźkę. Talentu Miley nie nauczy się w żadnym filmie......

luckyness

no to już lec zagrac, czekam na twoj debiut. skoro gra w tym filmie to znaczy ,że przeszła przez casting i była najlepsza z osób, które się na niego zgłosiły.

luckyness

Czemu twierdzisz, że się nie nauczy? W HM sobie poradziła (nie zważając na różne aspekty serialu), w "Ostatniej Piosence" także nie wyszło jej to najgorzej, bez przesady. Zauważyłem bardzo wiele postów dot. jej głupiej mimiki twarzy i , że właśnie przez to film był klapą, możliwe że macie trochę racji ale po prostu nie wyzbyła się ich od czasu odejścia z Disney'a, ale starała się i to trzeba docenić. Teraz to i tak bez różnicy, gdyż będzie grać w kolejnych 4 filmach i jak sama mówiła, że bierze lekcje aktorstwa od najlepszych więc ma sporą szanse jeszcze zabłysnąć i zaskoczyć nas swoim aktorstwem :)

ocenił(a) film na 6
beeti95

Szczerze mówiąc, ja nawet nie nazwałabym Miley aktorką =/

użytkownik usunięty
roxy4e4

o rany boski dajcie już dziewczynie spokój, czepiacie się jej bez sensu "nie umie grac" albo "jest brzydka" po prostu jej nie doceniacie. Nie jestem jej wielka fanka a nie należy do grona najpiękniejszych aktorek ale co z tego.przecież w aktorstwie nie tylko to się liczy. z tego co wiem to maja się rozpocząć zdjęcia do 3 filmów z Miley myślicie ze z łaski ja zatrudnili do tych filmów?? last song to był bardzo fajny i wzruszający film owszem Miley była trochę sztywna ale ona dopiero zaczyna i to była jej pierwsza taka rola bo wcześniej grała tylko w komediach. i nie myślcie ze ja ją bronie po prostu wam tłumacze co wy robicie bo ona wam nic nie zrobiła a wy ja nic tylko wyzywacie i krytykujecie.

miles11

a gdzie oglądałaś tą starszą wersję??

misia1031

Zgadzam się z lili782, Miley dopiero się rozkręca! Przez ponad 4 lata występowała w komedii, wiadomo nabrała pewnych manier, i przyzwyczaiła się do tego typu grania. W Last Song moim zdaniem jak na tka przełomową rolę, poszło jej dobrze. Sądze,że po tym filmie nabrała doświadczenia, i w LOL będzie jeszcze lepiej zresztą ludzie patrzcie na opis filmu, jeśli was ciekawi obejrzyjcie a nie zrażacie się jedną aktorką... Przypominam,że w tym filmie znaczące role odegrają tez: Demi Moore, Ashley Greene, Alexa Nikolas... Świetne aktorki, a Miley dajcie szanse. :)

wizzle

Zgadzam się!

miles11

Bez sensu. Przeciez Cyrus to nawet nie aktorka, tylko idolka... Eh, Hollowood i zadza pieniadza...

miles11

gdzie można obejrzeć tą francuską wersję z napisami polskimi?

ocenił(a) film na 8
BlueLips

również zgadzam się z lili782 .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones