PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592554}

The Other Family

La otra familia
7,7 16
ocen
7,7 10 1 16
La otra familia
powrót do forum filmu La otra familia

bardzo dobry film :D

ocenił(a) film na 8

Opis filmu:
|

Film opowiada historię 7 letniego Hendrixa zaniedbywanego przez matkę, uzależnioną od narkotyków, Ninę. Pewnego razu Nina zostawia chłopca samego w domu na 3 dni, zabiera go do siebie przyjaciółka Niny, Ivana. W tym czasie Nina zostaje wysłana na przymusowy odwyk. Ivana jednak nie może się zająć Hendrixem, z powodu wyjazdu , dlatego zostawia go w domu swoich przyjaciół, zamoznej pary gejów - Jean Paula i Chema. Z czasem para przywiązuje się do chłopca, a i on zżywa się ze swoimi opiekunami. Kiedy Nina ucieka z odwyku, próbuje odnaleźć syna. W tym czasie jej kochanek, Patrick zadłużony u mafii, chce sprzedać chłopca małżeństwu, które właśnie straciło dziecko.


Więcej nie bedę zdradzać, film bardzo ciekawy, dotyczy kontroweryjnego ( także i u nas ) tematu adopcji dzieci przez małżeństwa homoseksualne, tolerancji i stosunku ludzi do tego tematu.

Film w tej swojej dosyć trudnej tematyce, pozostaje jednak bardzo subtelny, lekki, przyjemny w odbiorze, duża tu zasługa świetnej obsady, chodzi mi zwłaszcza o Luisa Roberta Guzmana i Jorge Salinasa.
Scena, w której Chema śpiewa piosenkę Danieli Romy razem z Hendrixem dla Jeana Paula, mnie powaliła ze smiechu, mnóstwo ciepła biło na ekranie od tej pary.
Co do dziecka, nie chcę się czepiać, ale strasznie monotonnie wypowiadał kwestię :/ to był taki lekki zgrzyt u mnie.
Brawa również dla Nailea Norvind za rolę matki.
Polecam wszystkim, niestety film jedynie dla tych co znają angielski bądź hiszpański, bo nie ma wersji z polskimi napisami :(

Szkoda, że nie puścili go nigdy u nas w kraju, może kiedyś zobaczymy go na Tvp Kultura :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones