PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202908}

Labirynt fauna

El laberinto del fauno
7,3 240 278
ocen
7,3 10 1 240278
7,5 30
ocen krytyków
Labirynt fauna
powrót do forum filmu Labirynt fauna

Labirynt fauna

ocenił(a) film na 9

Stwierdzam, że jest to arcydzieło. Giną i dobrzy i źli, w tym filmie śmierć dotyka absolutnie każdego i pomimo smutku jaki niesie on ze sobą, jest wart polecenia. Zakończenie mnie zaskoczyło, ale i zasmuciło, naprawdę ciężko znaleźć jakieś wady: ładne zdjęcia: ma, klimat: ma, posiada także dobrą gre aktorską, jest też brutalnie, co jeszcze bardziej straszy, bo tacy ludzie mogą istnieć pośród nas, nie wiadomo kogo mijamy na ulicy...

Zachecam do pisania swoich opinii o tym filmie

ocenił(a) film na 8
arieljarosz

Z reguły nie oglądam zbyt wiele filmów z takiej kategorii, ale ten jest świetny. Zdjęcia, muzyka, gra aktorska, no i same wydarzenia w tym filmie.

ocenił(a) film na 9
Dabczynski

A jeśli mogę spytać czemu nie oglądasz tego typu filmów?

ocenił(a) film na 8
arieljarosz

To nie tak, że za takimi nie przepadam, chyba po prostu zbyt często na takie nie trafiałem :) Z takich fantasy, baśniowych oglądałem dosyć niedawno "Dzikie kwiaty" i też mi się spodobał. W miarę możliwości obejrzę jeszcze coś z tej kategorii.
Jeśli masz coś w zanadrzu do polecenia, to z chęcią sprawdzę :)

ocenił(a) film na 8
Dabczynski

Widzę, że to już stary post. Ale jeśli chodzi o filmy fantasy widziałeś "Władcę pierścieni"?

arieljarosz

ja dopiero zaczynam swój seans i myślę,że się nie zawiodę:))

ocenił(a) film na 9
Weronka90

:))

arieljarosz

mówi się,że dziś nie warto ufać komukolwiek bo może wszystko być wykorzystane przeciwko nam :o

ocenił(a) film na 9
Weronka90

Może bez przesady, jak byś chciała popisać to zapraszam na priv :D

arieljarosz

nie mogę do Ciebie napisać jak nie mam Cie w znajomych a widziałeś film Ojciec?

arieljarosz

trzeba uważać komu ufamy bo zabójca może być wśród nas i są tacy co dążą po trupach do celu patrząc tylko na czubek własnego nosa

ocenił(a) film na 9
Weronka90

to jest prawda, zgadzam się :)

arieljarosz

niby film fantasy,a daje do myślenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones