PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261436}
7,1 294
oceny
7,1 10 1 294
Lagardère
powrót do forum filmu Lagardère

gdyby nie kilka drobiazgów..., ale dla sprawdzenia polecam przeczytac ksiązkę.
najlepiej wykonana jest jednak chrakteryzacja Lagardera, która pokazuje, ze swiat nie konczy sie na komputerach i duzej ilosci lateksu...
ogolnie ocena 8-9/10

ocenił(a) film na 10
kascic

Mam pytanko czy wie ktoś gdzie można kupić ten film (w Polsce). Albo jakoś załatwić proszę o pomoc. Ocena filmu 10/10

ocenił(a) film na 5
tyszka0312

chyba tylko ściągnąć z emula, tak spróbuję :)

kascic

Bardzo dobra ekranizacja.9/10 Muszę tylko koniecznie książkę przeczytać;)

ocenił(a) film na 9
Katrin_ne

Poprzednik napisał:"Bardzo dobra ekranizacja.9/10 Muszę tylko koniecznie książkę przeczytać;)".
Brak logiki.Jak możesz uważać,że to dobra ekranizacja skoro nie czytałaś/eś książki?Po za tym to adaptacja.
Eh,bez komentarza.

wazka16

Równie dobrze mogłam napisać "bardzo dobry film, muszę przeczytać książkę" - bo taki był sens mojej wypowiedzi i nie widzę tu braku logiki. Skoro podobał mi się film, chcę przeczytać książkę. A ponieważ kascic czytał/a książkę i w temacie napisała o ekranizacji, uznałam, że tak właśnie musi być. To tyle, co do obrony honoru:P
A tak by the way, wydawało mi się, że oceniamy tu filmy, a nie wypowiedzi użytkowników:P

ocenił(a) film na 7
kascic

Sam nie wiem czemu, mam sentyment do tego filmu. Niby film jakich wiele, ale dobrze zrealizowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones