PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716549}

Las samobójców

Grave Halloween
3,8 3 603
oceny
3,8 10 1 3603
Las samobójców
powrót do forum filmu Las samobójców

Najgorszy horror jaki oglądałem.Zlepek większości tricków z tym gatunkiem związanych,w banalnej opowiastce, której miejsce i głównych"straszycieli"poznajemy w samym tytule.
Fabuły nie ma co opowiadać a finalnie,"przeżywa"całą gehennę(czworga straceńców plus trzech college'owych śmieszków) jakżeby inaczej-ta,której się ubzdurało ich do tego lasu ściągnąć(śmieszki przyleźli sami).
Naprawdę podziwiam tych, co na takie gówno wykładają kasę,tych, którzy przy czymś takim pracują i dystrybutora, który przy pierwszej próbie wciśnięcia mu tego gówna do rozpowszechnienia, powinien wywalić producenta na zbity pysk.
Moja ocena:1,5 punktu które przyznaję tylko ze względu na dobrą robotę scenarzysty przy wyborze pięknych plenerów do obrazków w tle,operatora, który nam te obrazki ładnie pokazał w HD i montażysty, który je wkleił w tą całościową miernotę.
Ps.Nie wiem, czy tylko ja miałem takie wrażenie, ale imię głównej bohaterki(Maiko) przy tych wszystkich spazmatycznych nawoływaniach uparcie brzmiało w moich uszach:majkel,majkel!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones