Film

2007 52 min.
5,6 164
oceny
5,6 10 164
98
chce zobaczyć
{"id":"468630","linkUrl":"/film/Latawce-2007-468630","alt":"Latawce","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/86/30/468630/7182239.2.jpg"}
W 2006 roku w Szkole Artystycznej w Kabulu odbył się kurs filmowy "Kabul – moje miasto". Uczniowie dostali kamery oraz pomoc młodego polskiego reżysera – Jacka... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

W 2006 roku w Szkole Artystycznej w Kabulu odbył się kurs filmowy "Kabul – moje miasto". Uczniowie dostali kamery oraz pomoc młodego polskiego reżysera – Jacka Szarańskiego. I nic więcej. Sami proponowali, jaki Kabul pokazać. Skierowali obiektywy na najbliższą codzienność – na dzieci sąsiadów, na wszechobecne latawce i na siebie samych.W 2006 roku w Szkole Artystycznej w Kabulu odbył się kurs filmowy "Kabul – moje miasto". Uczniowie dostali kamery oraz pomoc młodego polskiego reżysera – Jacka Szarańskiego. I nic więcej. Sami proponowali, jaki Kabul pokazać. Skierowali obiektywy na najbliższą codzienność – na dzieci sąsiadów, na wszechobecne latawce i na siebie samych. Latawce stały się dzięki temu zapisem współczesnego Kabulu z perspektywy afgańskiego nastolatka. A także opowieścią o rodzącej się pasji filmowania, o trudzie stawiania pytań i odwadze słuchania odpowiedzi.

studio
Agencja Scenariuszowa / Eureka Media / Polski Instytut Sztuki Filmowej / Więcej...
data produkcji
2007
tytuł oryg.
Latawce
inne tytuły
Film zrealizowano w Afganistanie.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Gdzie ten film można zobaczyć ?

  • ?!

   Azille799 ocenił(a) film na 1

   Ten film to totalna porażka. Sądzę że 1/10 to i tak za dużo. Nudny i właściwie bez żadnego przesłania, tak o niczym trochę. Jeden z najgorszych dokumentów jakie widziałam.

   1
   • We WROCŁAWIU:)

    peace4all ocenił(a) film na 9

    JUŻ W NAJBLIŻSZY CZWARTEK:)! o godz.15:30 film będzie można obejrzeć w American Corner (Dolnośląska Biblioteka Publiczna http://www.wbp.wroc.pl). Pokazywany będzie w ramach DNIA PRAW CZŁOWIEKA W AMERICAN CORNER:) Polecam.

    • Polecam!