PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826647}
6,1 10 990
ocen
6,1 10 1 10990
6,0 16
ocen krytyków
Late Night
powrót do forum filmu Late Night

kto pamięta komunę, będzie mieć wrażenie deja vu: film jest smętną makatką polit-poprawnych skrawków, stereotypów i wymęczonych dialogów, służących dowodzeniu wyższości klas uciskanych przez burżuazję i obszarników... w 2019 odważnie wyważa drzwi, rozwalone dobre 30-lat temu...

ocenił(a) film na 6
andrzejesz

Powiem tyle moim zdaniem to jeden z niewielu filmów, który takim właśnie gniotem nie jest. Jak chcesz to ci parę prawdziwych gniotów podrzucę. Oczywiście dla każdego co innego masz prawo do własnej opinii, a ja nie będę za wszelka cenę filmu bronić bo nie mam tego w zwyczaju. Nie twierdzę, że film jest jakimś super dziełem sztuki, ale mimo wszysyko, wśród tony debilnych komedii jakie powstają masowo, wyróżnia się pozytywnie.

ocenił(a) film na 6
andrzejesz

E tam, film zawiera zupełnie normalną dawkę poprawności politycznej. To jest przecież ciąg drętwawych dowcipów o profesjonalnej wytwórni drętwawych dowcipów (czyli inaczej komedia o programie komediowym). I nawet autorzy się postarali jakoś sensownie dramatycznie uzasadnić zwalnianie z pracy facetów-pisarzy i przyjmowanie kobiet-pisarek.

Jak ktoś będzie tolerował dowcipy zależy bardzo od tego jak toleruje typowe środowiska korporacyjne. Taki program TV jest w rzeczywistości przecież taką drętwą korporacją, która udaje bycie rozrywką.

Myślę, że film jest warty obejrzenia jako film obyczajowy nawet wtedy, gdy strona komediowa nie rozśmiesza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones