film

Lawalantula

Lavalantula
2015
1 godz. 24 min.
3,5 1 178
ocen
3,5 10 1 1178
Wskutek erupcji wulkanu Los Angeles staje się terenem łowieckim uwolnionych spod ziemi olbrzymich pająków, które zieją ogniem. więcej mniej
Lawalantula zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Wyobraźmy sobie olbrzymiego, wściekłego pająka z wbudowanym miotaczem ognia. Następnie spróbujmy sobie wyobrazić niezliczone hordy takich pająków, siejących zamęt na ulicach Los Angeles, zamieszkanego przez naszych starych znajomych z "Akademii Policyjnej". Czy wszyscy pamiętają Steve'a Guttenberga? Tutaj wciela się on w rolęWyobraźmy sobie olbrzymiego, wściekłego pająka z wbudowanym miotaczem ognia. Następnie spróbujmy sobie wyobrazić niezliczone hordy takich pająków, siejących zamęt na ulicach Los Angeles, zamieszkanego przez naszych starych znajomych z "Akademii Policyjnej". Czy wszyscy pamiętają Steve'a Guttenberga? Tutaj wciela się on w rolę bohatera hollywoodzkiego filmu akcji, który tym razem zmuszony jest stawić czoło prawdziwemu zagrożeniu. Czy wystarczy mu siły charakteru, by stanąć do walki z ogromnymi, ziejącymi lawą tarantulami, które przybywają z gór Santa Monica, zwęglając wszystko - i wszystkich - na swej drodze? Czy mężczyzna podoła zadaniu, czy też może zginie w płomieniach?

studio
Syfy (przedstawia) / Cinetel Films
tytuł oryg.
Lavalantula
inne tytuły
Kiedy Colton zatrzymuje autobus wycieczkowy, w jego okularach przeciwsłonecznych odbija się reflektor oświetlający plan.
Podczas jednego z wywiadów za dziennikarzem wciąż przechodzą te same osoby, które krążą w obu kierunkach dla stworzenia wrażenia tłumu.
Film nakręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych