PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97}

Lepiej być nie może

As Good as It Gets
7,5 119 315
ocen
7,5 10 1 119315
7,6 23
oceny krytyków
Lepiej być nie może
powrót do forum filmu Lepiej być nie może

Nie ma chwili nudy w tym filmie , wspaniała gra Nicholsona:) polecam film, po prostu trzeba oglądnąć .

slgosia

ja tez uwazam,ze to jeden z jego najlepszych filmow...swietny

olasza

...obejrzeć, nie oglądnąć. Gdzie Wy do szkół chodziliście ludzie?

kj_project

no jeśli jeszcze podał byś co rozumiesz pod słowem "oglądnąć" a takie istnieje:P i skonfrontował to ze słowem "obejrzeć" to nie miałbym się do czego przyczepić:) (wtedy może zrobił byś i dobrą reklamę swojej szkoły:)

kj_project

e co ty taki madry...polecam strone..http://filolozka.brood.pl/obejrzec-czy-ogladnac/ a dowiesz sie,ze sa rejony w Polsce gdzie uzywa sie tego slowa..:) jak rowniez polecam..http://www.sjp.pl/co/ogl%B1dn%B1%E6....najpierw przeczytaj,a pozniej...???

olasza

ja nie miał bym nic do "wymądrzania się kolegi" jeśli kolega byłby na tyle mądry aby swoją mądrość uzasadnić:)

ocenił(a) film na 10
slgosia

Oczywiście , gra aktorska Nicholsona zachwyca ... ale tak właściwie to jakoś bardziej zauważyłem Grega Kinneara w tym filmie...
Chociaż Nicholson miał o wiele bardziej wyrazistą rolę .

użytkownik usunięty
krzycho123

Dla mnie najlepsza w tym filmie była Helen Hunt - zdecydownie zasłużony Oskar. Pozostali aktorzy - też bardzo dobrzy. Generalnie film jest zabawny i ma ciekawe przesłanie. Za każdym razem przyjemnie się go ogląda.

ocenił(a) film na 8

Ten film mogę oglądać dziennie, naprawdę bardzo dobry tak jak obsada a w szczególności podoba mi się ten piesek. Polecam

slgosia

Szczególnie fajne w tej komedii jest to że jest ona ... ambitna.
A nie tak jak większosc "komedii" w tych czasach, czyli np. :
-Hej Romek !
-Co Tomek ?
-Zrobiłem kupę..
(hahahahahahahahahah)
-A ja nie Tomek ...
(hahahahahahahahahah)

KONIEC...

:D

krzycho123

jeśli zamierzasz budować jakiś ambitny sarkazm... dobrze jest nie przesadzać w formie;p... mało kto doczeka końca nieprzychylnej a w dodatku tak długiej uwagi:) choć nie wiem czy wiesz o co mi chodzi;p

ocenił(a) film na 9
krzycho123

krzycho komedie są stworzone żeby śmieszyć nie mają być ambitne
a to nie jest komedia tylko komedio-dramat a ten gatunek ma być ambitny z minimalną dozą humoru....

naga broń to komedia...
forest gump to komedio-dramat
to 2 odrębne gatunki ;)

ocenił(a) film na 10
slgosia

Jacek N. jest MISTRZEM ŚWIATA w tej roli !!! (zresztą nie tylko w tej ;-))

ocenił(a) film na 10
slgosia

Kapitalny film, mistrzostwo w swoim gatunku :) Świetne dialogi, cięty język, a Nicholson wymiata!

slgosia

Tłumaczenie mi się nie podobało;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones