PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859126}

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zack Snyder's Justice League
6,9 33 821
ocen
6,9 10 1 33821
4,8 23
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Ten sam słaby film, tylko czterogodzinny! W formacie obrazu 4:3
Toż to bardziej przeżycie masochistyczne niż spędzenie fajnie czasu. A te trzy pudełka to takie kryształy mocy jak z Avengers, a Darkside to taki Thanos, łał jak oryginalnie. Mimo wszystko film podoba mi się bardziej niż pierwowzór, ale tylko odrobinę, więc nie ocenie do na 4, tylko na 5/10

reynewan79

"Darkside to taki Thanos" Komiksy zerżnęły Thanosa z Darksidea więc bardzo możliwe że jest kilka podobieństw

ocenił(a) film na 5
mateuszm1995

Ok. Dzięki, nie miałem pojęcia, a swoją drogą Stan Lee, taka kultową postać, a tak bardzo czerpał od konkurencji?

ocenił(a) film na 10
reynewan79

Stan Lee nie napisał wszystkich postaci Marvela to raz. Dwa to chcąc nie chcąc Marvel i DC od siebie nawzajem ściągają od wieków i robią to w pełni świadomie.

ocenił(a) film na 5
snajper12331

Dzięki, pisałem to z pozycji laika, który to jednak spędził 4h z filmem, który już w sumie widział, a tak w ogóle to zapomniałem dodać o naprawdę drewnianej grze aktorskiej, Aqaman i Flash coś próbują, fajny jest Gordon, no ale on jest na ekranie łącznie minute? Reszta to milczenie, jakby myśleli że założą kostiumy, maski, i się samo zagra.

reynewan79

Nie wina Snydera, że adaptuje komiksy DC, którymi "inspirowali się" twórcy komiksów Marvela.
A ten film miał pojawić się na dużym ekranie w 2017, przed premierą "Infinity War", czyli zanim dowiedzieliśmy się o potędze Kamieni Nieskończoności, a Thanos był obiektem memów, bo głównie siedział na tronie i wydawał rozkazy albo uśmiechał się złowieszczo stojąc bokiem.

ocenił(a) film na 5
dansty

Dzięki za odpowiedź, sam jestem takim niedzielnym widzem, jeżeli chodzi o filmy o superbohaterach, choć mój ulubiony to Watchman Snydera właśnie. Po prostu byłem zdziwiony że jeszcze raz weszli do tej samej wody. W Hollywood jest tyłu zdolnych scenarzystów, że wydaje mi się że jakiś szpec od fabuły wymyśliłby lepszą historię na kolanie, nie wiem Powrót Darkside'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones