PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847760}
5,6 21 652
oceny
5,6 10 1 21652
3,9 13
ocen krytyków
Listy do M. 4
powrót do forum filmu Listy do M. 4

Opowiem Wam o śnie który miałem ostatnio. Śniło mi się, że znowu mam 8 lat i po szkole podszedłem do dziadków (miałem blisko). Babcia standardowo zapytała się jak tam w domu, szkole, a dziadek wrócił z działki. Mimo, że był ciepły majowy dzień, to jak zawsze zapytał, czy chce herbatę, na co - jak zawsze - odpowiedziałem, że nie, zapytałem czy mają oranżadę. Tę jak zawsze dostałem, a będąc zmęczonym w oczekiwaniu na mamę, zanim weźmie mnie do domu, nawet nie wiem kiedy zamknęły mi się oczy (sen w śnie, Incepcja). Przy lecącej w telewizorze Modzie na Sukces, nie było to trudne. Nagle obudził mnie intensywny zapach, otworzyłem oczy i zobaczyłem stojącą babcię z gorącym talerzem, pytającą czy nie chcę czegoś zjeść. Zapytałem co przyszykowała, na co usłyszałem, że podgrzała mielonego, ziemniaczki z polewką. W tym momencie się obudziłem i zobaczyłem ponownie ODGRZANY KOTLET, czyli zapowiedź Listów do M. 4. Czy naprawdę polskiego kina nie stać na coś lepszego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones