PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31382}
5,9 1 238
ocen
5,9 10 1 1238
5,3 3
oceny krytyków
Listy miłosne
powrót do forum filmu Listy miłosne

Moim skromnym zdaniem film wybijający się spośród polskich obrazów współczesnych. Na mnie zrobił ogromne wrażenie. Niespieszny, klimatyczny, z doborową obsadą (plejada wręcz: Cielecka, Holoubek, Peszek, Wiśniewska, Szaflarska, Orzechowski, Niemczyk....); genialne zdjęcia, wnętrza, muzyka, kolorystyka filmu i jego jesienny, szary klimat...film zdecydowanie dla mnie, przepiękny, dopracowany w niemal każdym szczególe..polecam!! Jeden mankament - głos użyczony odtwórcy roli Janusza, niby dobrze zgrany, aaale..przeszkadzał mi wczuć się w film w 100% i wydaje mi się, że postać Janusza byłaby bardziej wiarygodna, gdyby nie była grana (gra niczego sobie ostatecznie) przez tak bardzo przystojnego aktora. Mimo to, film mnie porwał, nie mogłam się oderwać..a i warto wspomnieć o świetnej roli odtwórczyni roli Julki, nie wyczułam w niej tej koszmarnej sztuczności, jaką wyczuwa się przeważnie u małych rodzimych aktorów. No i Cielecka..piękna i przekonująca, jak zawsze:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones