PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302429}

Listy z Iwo Jimy

Letters from Iwo Jima
7,6 35 919
ocen
7,6 10 1 35919
6,8 12
ocen krytyków
Listy z Iwo Jimy
powrót do forum filmu Listy z Iwo Jimy

HEJ  

ocenił(a) film na 4

Hmmm, dla mnie film był po prostu nudny... może zrobiony troche na siłę, nie umywa się
chociażby do szeregowca ryana, wiem wiem za chwilke napiszecie ze to dwa roznego typu
filmu i ok, macie racje... dlatego napisze tylko tyle "Łowca Jeleni" =D

ale dałem mocne 4/10

vrubson

Głupi się urodziłeś ,głupi jesteś i głupi umrzesz . Taka jest niestety smutna prawda ;)))))

ocenił(a) film na 4
polukr

a dlaczego?;> nie moge mieć własnego zdania i napisać? Czy każdy dramat zrobiony przez Clinta musi być dziełem sztuki? tudzież po prostu dobrą produkcją? gdybyś napisał czemu się ze mną nie zgadzasz i przedstawił argumenty może ja zmieniłbym swoje zdanie na temat tego filmu i docenił walory. Natomiast ty piszesz że jestem głupi. Moim zdaniem coś jest nie tak, lub ktoś po prostu pomylił posty...

ocenił(a) film na 6
vrubson

nie każdemu musi się podobać, zawsze znajdzie się tu ktoś, kto za to kogoś obraża, strach się odezwać, jak dla mnie to film nie jest zły, ale faktycznie jeden seans wystarczy

ocenił(a) film na 8
vrubson

Pustostan umysłowy, nie zawsze chodzi o efekty, wystrzały, czasami trzeba dostroić się do klimatu. Banzai!!!

ocenił(a) film na 9
vrubson

nie wierze co przeczytałem

ocenił(a) film na 5
vrubson

Jak ten film jest nudny to szeregowiec rayan jest najnudniejszym filmem jaki w życiu obejrzałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones