Odtwórz Zwiastun nr 1 2:16

Zobacz Little Woods zwiastun

Film

2018 1 godz. 45 min.
5,6 562
oceny
5,6 10 562
650
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"791129","linkUrl":"/film/Little+Woods-2018-791129","alt":"Little Woods","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/11/29/791129/7872354.2.jpg"}
Ollie oczekuje zakończenia nadzoru kuratora, zmagając z eksmisją oraz powrotem do dilowania lekami. W tym samym czasie zamieszkująca kamper na parkingu siosiostra Deb dowiaduje się o ciąży i planuje ją usunąć.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Little Woods
Little Woods (2018) Zwiastun nr 1 2:16
Little Woods | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2018 | Film Miasteczko Little Woods w Północnej Dakocie. Ollie ([person=446538]Tessa Thompson[/person]) stara się przetrwać ostatnie dni okresu probacji, którym została ukarana za nielegalny przemyt leków na receptę do Kanady. Po śmierci matki dziewczyna odnawia relację z mającą wiele problemów siostrą Deb ([person=1581592]Lily James[/person]), która zaszła w niechcianą ciąże z typem spod ciemnej gwiazdy. Jakby tego było mało, siostry odkrywają, że został im tydzień na spłatę długu hipotecznego. Jeśli tego nie zrobią, stracą rodzinny dom. Sytuacja zaczyna być dramatyczna, a Ollie zmuszona jest wrócić na przestępczą ścieżkę.

Miasteczko Little Woods w Północnej Dakocie. Ollie (Tessa Thompson) stara się przetrwać ostatnie dni okresu probacji, którym została ukarana za nielegalny przemyt leków na receptę do Kanady. Po śmierci matki dziewczyna odnawia relację z mającą wiele problemów siostrą Deb (Lily James), która zaszła w niechcianą ciąże z typem spod ciemnejMiasteczko Little Woods w Północnej Dakocie. Ollie (Tessa Thompson) stara się przetrwać ostatnie dni okresu probacji, którym została ukarana za nielegalny przemyt leków na receptę do Kanady. Po śmierci matki dziewczyna odnawia relację z mającą wiele problemów siostrą Deb (Lily James), która zaszła w niechcianą ciąże z typem spod ciemnej gwiazdy. Jakby tego było mało, siostry odkrywają, że został im tydzień na spłatę długu hipotecznego. Jeśli tego nie zrobią, stracą rodzinny dom. Sytuacja zaczyna być dramatyczna, a Ollie zmuszona jest wrócić na przestępczą ścieżkę.

studio
Buffalo Picture House
tytuł oryg.
Little Woods
inne tytuły
Crossing the Line Wielka Brytania
Więcej...
Zdjęcia do filmu powstawały w Austin, Taylor, Luling i Manor (Teksas, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Przygnębiający film

  hmszup ocenił(a) film na 6

  Brzydkie krajobrazy, wszystkie postacie dołujące, fabuła też monotonnie smętna

 • 6/10 CAŁKIEM NIEZŁE KINO O SIOSTRZANEJ MIŁOŚCI Z WĄTKIEM ABORCYJNYM W TLE

  kleju30 ocenił(a) film na 6

  Niezłe,zwyczajne realistyczne kino bez mordobicia,bez superbohaterów,bez udziwnień i bez prostackiego humoru,za to z bohaterami z krwi i kości,którym mimo ich wad chce się kibicować.Całkiem dobrze się to oglądało.Na plus bardzo dobry klimacik ... więcej

  1
  • Zwiastun

   Falkor1

   https://www.youtube.com/watch? v=8HxRrJk48sg&t=0s Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery